Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 éves vagyok és szerintetek...

14 éves vagyok és szerintetek ilyen korban lehet már pettingelni? Érdemes? Vagy még ráér? Szexelni nem akarok még.

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 20:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Amúgy a szüleim nem olyanok akik "felvilágosítanak"

Akármilyennek elhordjátok most a szüleimet, de ők akkor se beszélnek szexről se védekezésről se semmiről.

Keresztanyukámtól szoktam kérdezni a dolgokat.

2009. szept. 1. 12:34
 12/13 anonim ***** válasza:
13.16os vagyok, nem hordom le semminek a szüleidet, de hát gáz ha nem akarnak erről beszélni=S vagy úgy érzik nem jött el az ideje, vagy csak szégyenlősek, viszont ha a keresztanyukáddal megtudod beszélni, már az is vmi, akkor gondolom nagyon jóban vagytok, ha ilyen kérdésekkel fordulsz hozzá =) kérdezd akkor az ő véleményét, vagy inkább tanácsát, bizalommal fordulj hozzá, biztos vagyok benne, nem az lesz az első dolga, hogy odarohanjon anyudhoz és elmondja neki
2009. szept. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
én 15 vagyok nem vagyok már szűz szerintem ha úgy érzed h a petting mehet akkor mér ne?? :) szexel jobb ha vársz hidd el tapasztalat;):D
2009. szept. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!