Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Minden 20 éven felüli szűz...

Minden 20 éven felüli szűz lány csúnya?

Figyelt kérdés
Magamból indolok ki
2013. jan. 10. 17:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Arra én is kíváncsi lennék.
2013. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Figyelj egy jó smink csodákra képes erre nem gondoltál? Ez tényleg nem maradhat így tovább, én megőrülnék ha nem jutnék fiúhoz.
2013. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés most azért született meg mert az izmos fiú és a plázacica a menő!? 2012-re levetítve. Régen miért nem volt ebből olyan nagy probléma?


Úgy látom a mérleg nincs egyensúlyban mint régen.

2013. jan. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Régen régen volt ma meg ma van. Régen nem lehetett úgy mint ahogy ma és ma se lehet úgy ahogy régen.
2013. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
vagy prűd :D
2013. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Nem. 2 lányt ismerek akik 20 felett szüzek, mind a kettő szó szerint gyönyörű, amolyan álomcsaj kategóriák. Épp ezért fél tőlük a legtöbb pasi, hisz ha valaki túl tökéletes, az is ijesztő.
2013. jan. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
már majdnem írtam valami olyat, hogy biztosan nem vagy olyan csúnya, meg, hogy sokan vannak, akik a ducibbakat is szeretik, és normálisak is. De amikor azt láttam, hogy a férfitársaim, akik szüzek, le szgépes b*ziztad, holott ez egyáltalán nem biztos, (ráadásul ők is emberek, és sokszor korrektebbek mint sokan mások)megérdemled a ronda dagadék jelzőt, és kívánom, hogy ne járj sikerrel a fogyókúráddal! Itt sajnáltatod magad, aztán a szűz fiúkat meg le szgépes b*zizod... ó, te álmok királynője!
2013. jan. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Azigen!:D

Nemtudom mi mostanaban ez a szuzmania... pontosabban antiszuzmania.. a szuzeseg miert lenne gaz? Kulonben is, mi koze hozza annak, aki nem akarja elvenni?

A baratnommel 2 eve jarunk, es mindketten szuzek vagyunk... azert mert o vallasos, en meg szeretem ot, ennyi.. lenne lehetosegem mas lanyokkal kufircolni, mert vannak jelentkezok, de en maradok a bnomnel, mert ot szeretem, oszt annyi.. es mindketten 20 vagyunk

Es a keson erok? En ugyan nem vagyok az, de jopar haverom 16-7 evesen erezte csak, hogy mostmar neki no kell.. es azert innen meg nem ket nap mire megtanul valaki csajozni.. es nem szgepbuza... ez tenyleg kedves beszolas volt..

Lanyokban szinten van olyan reteg, aki ne dobja oda magat 15 evesen az elso jotmentnek...emiatt nem lesz tul nepszeru, es a pasiugyei sem ugy alakultak...


Szoval ha egy lany 20 evesen meg szuz, az csak aztbizonyitja, hogy biztos nem ribanc, de tobbet megnem tudhatunk rola, igy ne altalanositsunk! Szuzkrva meg lehet pl:D


De akkoris.. egyesek "megulnek", masokat kirohognek, gunyolnak, gyalaznak, ha szuz....ez az3rt eleg szanalmas! mindenkinek megvan a joga a sajat maganelete alakitasahoz, es ezt senki nem kritizalhatja jogosan!

2013. jan. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Blazer X válasza:

Igazad van utolsó, csak azt is figyelembe kell venni, hogy valakin nagyon úrrá tud lenni a társadalmi nyomás/elvárás. Engemet is elég gyakran bombáz keresztanyám azzal a kérdéssel, hogy "Mikor lesz már végre barátnőm?" meg hogy "Szüzén fogok meghalni ha így haladok." Erre nyugodtan feltehetném a kérdést, hogy MI KÖZE HOZZÁ? Félreértés ne essék, nem vagyok meleg, de én inkább interneten próbálok csajozni, mert nincs elég önbizalmam a valóéletben (a legtöbb dologhoz van, kivéve a csajozáshoz) + már egy jó ideje leköt egy biztos munkahely találása, tehát nem viszem túlzásba a nőzést. :D

Amúgy, ez a sz. gép játék bu*i jelző elég durvára sikeredett, mert csajokban is van olyan aki egész nap kockul, de azoknak (néhányuknak) sikerül pasit találniuk, aztán meg jól elvannak.

Amúgy a kérdésedre egy határozott NEM-el válaszolnék, ugyanis mint már előttem leírták, vannak olyan csajok akik a tartásuk/erkölcsük miatt nem fekszenek le az 1. jött-menttel akit meglátnak.

Az a titok az egészben, hogy szeresd magad úgy ahogy vagy, és ha nem bízol eléggé magadban, küldj egy képet privátban, aztán lehet tudok tanácsot adni. :)


21/F

2013. jan. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Jó, mondjuk szerintem azok a fiúk akik a kövér lányokat szeretik, alapból nem normálisak-Ezt a kis mondatot csak én vettem eszre?szépeket mondol kérdező!
2013. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!