Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Minden 20 éven felüli szűz...

Minden 20 éven felüli szűz lány csúnya?

Figyelt kérdés
Magamból indolok ki
2013. jan. 10. 17:44
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
22%

nem. ismerek 20 éves szűz lányt, kedves és aranyos

nem szép, nem is csúnya, átlagos

csak félénk, meg olyan helyekre jár ahol nincsenek fiúk (könyvtár, hastánc, a suli is szinte "női szak")

és nem bulis típus, szóval kb. nincs alkalma pasit találni, neten és ismerettségi körben meg elég szerencsétlenek vannak ő viszont nem az és nem akar kezdeni egyikkel sem

én mondjuk nem vagyok szűz mert szintén így vagyok mint ez a barátnőm de lefeküdtem 18 évesen az egyik csúnyácska, meg hogy mondjam, "érdekes elméjű" taggal.

nem bántam meg, de hogyismondjam... rájöttem hogy nincs rá olyan mérhetetlenül nagy szükségem, megvagyok pasi nélkül, inkább várakozok míg megtalál egy Jó pasi. már ha van rá esélyem. ha nincs, inkább nem kell az egész

attól még nem feltétlenül ronda meg elviselhetetlen valaki hogy kivárja azt aki neki megfelel, meg olyan a környezete hogy nincs nagy esélye találni valakit.

nem mindenki képes annyira leadni a mércét sajnos ez van

2013. jan. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%
Te nem vagy normális. Engem a suliba ezért megülnének ha 20 évesen még szűz lennék.
2013. jan. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
troll kérdés :D
2013. jan. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Fogalmam nincs mit jelent az hogy megülnének.

Nem troll kérdés, nem is fake, semmi ilyesmi. :)

#16 mondd ezt még el 44-szer, kérlek!

2013. jan. 10. 18:14
 15/30 anonim ***** válasza:
Ez a fiúknál is így van. A csúnya fiúk szüzek.
2013. jan. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

#18 seems legit


#19 Igaz, általánosságban kellett volna kiírnom a kérdést. Egyébként a legtöbb 20on túli srác sz.gépes játékok bu.i, nem tudom van e összefüggés.

2013. jan. 10. 18:22
 17/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom.Senkinek sincs a homlokára írva,hogy szűz.Tényleg olyan sok felesleg van rajtad?Vagy miért érzed magad csúnyának,hogy ha állításod szerint emberi fejed van?
2013. jan. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Nem számít hogy csúnya vagy, szűz, vagy színes bőrű, a lényeg hogy ember vagy!
2013. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

#21 Akad :) Az emberi fejjel azt akartam kifejezni hogy nem kifejezetten az arcommal van gáz, hanem az alkatommal.


#22 Nagyon jó nekem, de néha szívesebben lennék valami állat.

2013. jan. 10. 18:39
 20/30 anonim ***** válasza:

Esetleg priviben mutatnál képet?

Amúgy meg emiatt ne nézd le magad és ne sajnál.d

2013. jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!