Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki ha 18 évesen még szűz...

Ciki ha 18 évesen még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 19:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
lány vagyok amúgy
2013. jan. 6. 19:17
 12/16 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki! Miért lenne az? Ha majd lesz egy fiú, aki nagyon szeret és te is őt, és lefeküdtök, a barátod biztos örülni fog hogy ő az első neked. :)
2013. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem.Akkor lesz meg az első amikor akarod
2013. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem :)
2013. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

01-06 19:14

Na, te frigid, sötét p*csa, most felvilágosítalak pár dologról:

A kielégülés nem attól függ, mekkora a farok mérete, hanem hogy az illető hogyan tudja használni.

Hogy lesz-e 30 évesen valakinek orgazmusa, nem befolyásolja, hány évesen kezdte a szexet.

Az ilyen kérdéseknél mindig azzal dobálóztok, hogy ciki csak az lehet, ha valaki már x évesen nem az.

Mégis kik vagytok ti, hogy ezt egy szám alapján így kijelentsétek? Tudat alatt nektek is hiányzik, csak nem valljátok be magatoknak sem, mert jujj mit fognak rólatok gondolni...

Szánalmas...

Kérdező:

Nem ciki. Semmi nem ciki. Az a ciki, ha valaki ítélkezik más szüzességével kapcsolatban, akár megvan, akár nincs.

2013. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Dj Medi válasza:
nem ezzel csak az illető dolgát könnyíted meg.
2013. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!