Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ez nagyon gáz?...

Szerintetek ez nagyon gáz? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés

Van egy pasim fél évet voltunk eggyütt , de ő már nagyon akart szexelni. Én viszont még nem akarom mert még fiatal vagyok. Ez már volt gond volt előző kapcsolataimban is. Sok fiú ezért szakított velem. Mit csináljak?

16/L



2013. jan. 5. 20:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
NE tedd ha nem szeretnéd!!!!
2013. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Ha csak dugni akarnak akkor hagyd a francba ha valaki igazán szeret akkor megérti,hogy nem állsz készen és nem fogja erőltetni a közel jövőben...azt tanácsolom,hogy hagyd őt a francba találsz jobbat aki nem csak a dugás miatt fog szeretni.
2013. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 sztrecskó ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. 16 évesen amúgy is fölösleges valakinek odadobni a szüzességed... Nem mintha ma már sok jelentősége lenne ennek a dolognak. Azzal tedd meg, akit igazán szeretsz, és tudod, hogy ő is téged! Várj vele nyugodtan, és ha valaki nem képes várni rád, az nem is érdemel meg.
2013. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Ha erőlteti akkor nem is téged szeret igazán. Egy rendes srác nem erőlteti a dolgot, hanem kivárja a megfelelő pillanatot, mikor már felkészült a párja.
2013. jan. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. jan. 6. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!