Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 éves vagyok szűz. Hogy...

20 éves vagyok szűz. Hogy veszitsem el ha egyáltalán nem tudok csajozni?

Figyelt kérdés
Még férfitársaimal se nagyon tudok kommunikálni mert sose voltam egy beszédes ember akkor hogy tudnék egy lányal? Ezért nincsek nagyon haverjaim se mit tegyek? Kérlek titeket csak normalis válaszokat irjatok

2013. jan. 4. 18:13
1 2
 11/13 anonim válasza:
Legalább biztosan nincs nemi betegséged. (én27évesen)
2013. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszem kommunikációs leckéket kellene venned;) Egyik ismerősöm hasonló dolgokkal küzdött. Egyszer leálltam vele beszélgetni. Eleinte borzalmas nehéz volt, de kihúztam belőle a dolgokat, utána magától jött és beszélgetett velem, a későbbiekben képes volt mással is kommunikálni. Én borzasztó kommunikatív vagyok, ezt is tanultam éveken át, hogy hogyan kell beszélgetésre ösztönözni valakit, mindehhez azonban olyan merev erkölcsi tartásom van, hogy senki nem boldogul velem:D
2013. jan. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

PUAfestival.com

Mr. Triumphant küldött tégedet írd le majd!!

2013. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!