Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 éves vagyok szűz. Hogy...

20 éves vagyok szűz. Hogy veszitsem el ha egyáltalán nem tudok csajozni?

Figyelt kérdés
Még férfitársaimal se nagyon tudok kommunikálni mert sose voltam egy beszédes ember akkor hogy tudnék egy lányal? Ezért nincsek nagyon haverjaim se mit tegyek? Kérlek titeket csak normalis válaszokat irjatok

2013. jan. 4. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
menj el prostihoz mást nemtudok ajánlani
2013. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1. brian tracy phoenix szeminárium

2. PUA könyvek

3. testépítés


4. siker

2013. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Rosszul állsz a dologhoz. A kérdésed arra irányul,hogyan veszítsd el a szüzességed. Nos azt egyáltalán nem nehéz. Teszem azt elmész egy buliba és pár pohárka után máris kényelmesebben állsz a könnyűvérű lányok elé és már meg is van a dolog. Szerintem ha komoly kapcsolatra vágysz akkor ismerkedj lányokkal és ha valakivel megtalálod az összhangot akkor utána már megy minden simán. Szerintem jobban járnál ezzel mint egy alkalmi numerával valami lepukkant bulizóban :)
2013. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

jaj ezek a puák... csak a pénzt nyúzzák az emberről..


ismerkedj neten, úgy könnyebb dumálni és egyszerűbben megmutathatod magadat csajoknak, így kiépíthetsz egy bizalmat, amiben már Te is komfortosan érzed magad:)


de amúgy amíg ezen rágod magad, hogy "jaj szűz vagyok, hogy veszítem el" addig nem jutsz előrébb

ne a farkad kielégítése legyen a cél, hanem önmagad beteljesítése, vagyis ne csak dugni akarj, hanem barátnőt akarj!

oké, tudom, barátnőt fölszedni nem rövid idő, viszont hosszabb távra jobban megéri, és a lányok is szívesebben vannak olyan pasival, akin érzik, hogy nem csak a farka hajtja (és megérzik ha az hajt, hidd el)


Sok sikert!

2013. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
gondolom te csak csorgatod a nyálad a jó nők után de mindegyik körberöhög:)
2013. jan. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Már 20 éves vagy, te ökör! Mégis mikor akarod elkezdeni? Majd ha már totál becsavarodtál? Már így is elmeorvosi eset lehetsz!
2013. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Go prosti azután talán lesz kicsivel több önbizalmad.
2013. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne arra hajts, hogy a szüzességedet elveszítsd. Érdekel téged egy lány személyisége is, vagy csak a teste? Vagy esetleg még az se, mert csak az a fontos, hogy a szüzességedet elveszítsd...

Ismerkedj lányokkal "lesz ami lesz" alapon, akkor nem lesz benned akkora görcs. Ha nagyon félénk vagy, ott az internet. A társkeresőket azonban nem ajánlom, inkább olyan fórumokra regisztrálj, ahol téged érdeklő témákról lehet beszélgetni.

2013. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem kell elveszíteni. Ez a tévhit mostanában nagyon terjed úgy látom. Örülj neki, hogy szűz vagy. Majd ha találsz magadnak valakit akit igazán szeretsz és elveszed feleségül, vele. Hidd el vannak még így ezzel jó páran hála az Úrnak!
2013. jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Semmi gond, mindent meg lehet tanulni, ezt is.


Szerezz új baráti társaságot, neked tetsző hobbikat, sportolj, nézz utána a PUA szónak (ha tudsz angolul, akkor "Real Social Dynamics", a hazai, PUÁ-nak csúfolt izéket nem ajánlom).


A "szüzesség" miatt meg ne aggódj, alapból egy kitalált valami, csak tapasztalt és kevésbé tapasztalt férfiak léteznek. Nincs a homlokodra írva, hogy nem szexeltél még, és megfelelő tudással, illetve hozzáállással elsőre is alakíthatsz majd emlékezeteset az ágyban. :)

2013. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!