Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha a nők 90%-a elvárja a...

Ha a nők 90%-a elvárja a brilliáns teljesítményt az ágyban, én 24 éves szűz létemre hogy esek túl az elsőn?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 18:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek pedig: Az hogy visszautasítanak rossz, tudom. De újrapróbálod, 100 nem?.. na nembaj, 101,102. Egyszer úgyis lelsz valakit aki azért szeret aki vagy, nem azért mert gyakorlott vagy a csajokkal. Én legalábbis hiszek ebben még, közel a 26hoz. Padlóravág, felkelsz és küzdesz tovább, mert Férfi vagy. Sose add fel! :)
2013. jan. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Hát én 25 éves koromban inkább rávetem magam egy prostituáltra, minthogy a tapasztalatlanságom miatt utasítsanak el.
2013. jan. 3. 22:53
 23/25 anonim ***** válasza:
Hát gratulálunk, hogy ilyen gyáva vagy :)
2013. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Amikor majdnem az összes nő elutasítja a szüzet? Hogy találjak bele a kb. 4-5 millió magyar nőből abba az 5%nyi rétegbe, akit nem zavarna a tapasztalatlanságom?
2013. jan. 3. 23:10
 25/25 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ugy ahogy masok tettek.A no"knek vannak elvarasaik,de megelekszenek az eppen area jaro szu"z fiuval is,ugyhogy csak szedj feel valakit,mert hha belesullyedsz Abba hogy a noknek nagyok az elvarasaik,akkor miindig is felni fogsz etto"l.Szoval szerezz valamit.
2015. febr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!