Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha a nők 90%-a elvárja a...

Ha a nők 90%-a elvárja a brilliáns teljesítményt az ágyban, én 24 éves szűz létemre hogy esek túl az elsőn?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 18:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

Nem kellesz senkinek, mert nincs tapasztalatod az ágyban. Nincs tapasztalatod az ágyban, mert nem kellesz senkinek.


You lost.....

2013. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Ezt a hülyeséget utolsó. :D Akkor minden férfi szűz? :D
2013. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

Alapvetően 2 féle férfi létezik:


Vannak, akivel ingyen lefekszenek a civilek (egyéjszakás vagy párkapcsolat), és vannak, akivel pénzért a hivatásosok. Statisztikák szerint a 2. csoport a férfiak 80%-át teszi ki. Tehát ilyesmi: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__33230..

2013. jan. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Aha, persze, blablabla. :D
2013. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
79%
24 évesen szűz vagy - ami számomra nem lenne probléma egy kapcsolatban - ennek ellenére teljesen tisztában vagy azzal, hogy a nők 90%-a mit vár el. Szeretem, mikor ti férfiak megmondjátok, hogy a nők többsége milyen és mit vár el, mikor még soha közötök sem volt nőhöz. És ezt nem sértésnek szánom, mert ismétlem, számomra nem kevesebb semmilyen értelemben egy olyan ember - akárhány éves is legyen - akinek még nem volt szexuális kapcsolata, csak azért valljuk be, ez így egy kicsit sántít. 21L
2013. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Ha lesz párod mond el neki, hogy még szűz vagy, ha szeretitek egymást ebből nem lehet probléma szerintem....

Bár nem tudom én is szűz vagyok 22/L

2013. jan. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Ezt én is szeretném tudni. 25/f vagyok, se barátnő, se csók, se normális randim nem volt sosem. Ugyanakkor sosem tudhatod, hogy mit vár el a csaj. Lehet a csaj is ügyetlen attól hogy már nem szűz, te pedig nem voltál nővel és nem tudhatod az sem, te milyen vagy. Lehet hogy elsőre ász leszel az ágyban. Honnan tudhatnád? Amíg át nem éled, sehonnan. :)


A 15. válaszolónak: ez nem biztos hogy összefügg. Tudhatja igenis mi kell a csajnak attól hogy nem volt senkije. Nekem is van pár elég közeli havercsajszim, tehát attól még hogy nem volt bnőm nem kell egyből rámsütni hogy semmit sem tudok róluk. :) Sőt igazából ez is egy hátráltató tényező, hogy a csaj azt hiszi nem tudhatsz eleget. Saját példám: egy számomra szimpatikus csaj kérdezte hogy ha kapcsolatom nem is volt, legalább futó kaland volt e.. mondtam h nem. Erre közölte h neki sose kéne tapasztalatlan. Megkérdezte miért nem volt. Mégis mit mondjak a következőknek akik megkérdik miért nem volt csajom? Talán azt hogy "mert előtted is folyton ezt kérdezték."? Kicsit magukbaszállhatnának a csajszik is néha, ezt most nem rád értem 15ös. :)

2013. jan. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Na mondjuk én ezt soha nem tudtam megérteni. Volt már jópár pasim, de soha senkivel nem úgy kezdtük az ismerkedést, hogy "Szia, hány nőd volt? Csak mert ha egy se, akkor hagyjuk a fenébe a dolgot."

Hogy jön egyáltalán ilyen szóba?

2013. jan. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Na látod, visszautasítottak, mert nullát nem érsz tapasztalatlanul. Ugyanez vagyok én, és nem is próbálkozok, mert 100 nőből mind a 100 ezért utasítana vissza.
2013. jan. 3. 14:39
 20/25 anonim ***** válasza:
#18-asnak, 17es vagyok. Úgy jön szóba hogy megkérdezi van e épp valakid. Merthát tudnia kell hogy szabad vagy e, ezzel nincs is gond. Csakhogy itt nem állnak meg, régóta szingli vagy? stb stb gyűrűzik tovább amíg ki nem derül hogy hát sosem volt semmmid/senkid. itt bukta van. Hazudozni pedig nem fogok, nem az én stílusom. Minek találnék ki "álmultat"?
2013. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!