Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak itt még olyanok, akik...

Vannak itt még olyanok, akik 20 felett vannak, és még sosem voltak szerelmesek? Ki hogy viszonyul ehhez?

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Én sosem voltam pl. Úgy viszonyulok hozzá, hogy egy szép kis falat emeltem magam köré és nem is adom meg a lehetőséget magamnak, hogy beleszeressek valakibe (már ha létezik egyáltalán a szerelem)

21/L

2012. dec. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én sem voltam még, de hogy miért nem tudom. 1-2 hétig tetszik valaki max, akivel elvagyok, de utána nem érzek semmit
2012. dec. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

első válaszoló, nem akarlak megsérteni és nehogy magadra vedd, de ez az idézet jutott eszembe:

"-Egy érzéketlen, rideg kurv_a vagy...

-Nem, csak óvatos, az élet óvatossá teszi a naiv lányokat

-Ezért tartasz vissza magadból mindig egy kicsit..?

-Nem. Magamnak tartom meg azt a kicsit, senki sem birtokolhat egészen, senki, csak és kizárólag önmagam."

2012. dec. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nálam nem erről van szó (egyébként honnan az "idézet?), szimplán hülyének és értéktelennek tartom magam, amiről jobb, ha más nem tudja meg.
2012. dec. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

értem

hát ezt már magam sem tudom :)

pár éve mondtak nekem hasonló szépet és utána néhány nappal vagy héttel találtam ezt valami oldalon, kimásoltam és elmentettem

2012. dec. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én voltam 20 alatt, sajnos! Remélem nem leszek olyan egy jódarabig!
2012. dec. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 27 vagyok és sose voltam még szerelmes.

De ki számít szerelmesnek? Akinek beteljesül, oda vissza alapon megy a dolog, és nagyon boldog párkapcsolatban él. Az szerelmes. Azelőtt csak tetszés, vágy van. Az volt már nálam is rengetegszer, de soha senkit nem szólítottam le úgy igazán a nők közül, hogy megszerezzem. Nem akartam bevállalni, rettegek az esetleges elutasítástól. Én csak győzni szeretek, veszteni sosem, így kockázatot sem vállalok szinte semmiért.

2012. dec. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy hete töltöttem a 21-et és még én sem voltam szerelmes. A problémám nagyon összetett: önbizalomhiány, félek az elutasítástól, így nem kezdeményezek, amitől csak még inkább nő a frusztrációm.


Mindig van olyan, aki tetszik, de többnyire ennyibe ki is merül az érzelmi életem. Volt egy hölgy, akinek épp csak az önbizalomhiányom nem tetszett bennem :/ Máskor meg szimplán csak nem jöttem be az illetőnek. A remény régóta él bennem, már kb. 4 éve, viszont egyelőre nem látom a fényt az alagút végén. Talán jövőre másképp alakul majd.

2012. dec. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy létezik szerelem. Csak párzási ösztön van.
2012. dec. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!