Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy fiúnak ehhez nagyon sok...

Egy fiúnak ehhez nagyon sok önuralom kell, igaz? Egy idő után ugye nem unja meg?

Figyelt kérdés

16 éves vagok, a barátom is nemrégiben lett 16, és lassan 5 hónapja járunk.

A kapcsolatunk elején elmondtam neki, hogy jártam pszichológusho, és azt mondta, hogy nem fogadom el a szexualitásom. Ebből következően lassan fogunk haladni, nagyon.

Ő ezt tiszteletben tartotta. Mikor találkoztunk sose csinált semmi olyat szinte, maximum felvetett egy két dolgot, vagy ruhán keresztül tett egy-két dolgot.

Néha már én éreztem hatalmas vágyat, hogy valami történjen. Aztán tegnap találkoztunk. Az elején visszafogott volt, de utána meg bepróbálkozott, simogatott, meg felvetette a "vágyait". SOkmindent megengedtem neki(nem orál és nem szex). Láttam, hogy örült neki.

Megkérdeztem, hogy ideáig elfolytotta? És mondta, hogy igen, és most is próbálta, de fáradt volt és gondolta lesz ami lesz, de ha rászóltam volna nem próbálkozik.

Egy fiúnak akkor ehhez nagyon sok önuralom kell, igaz?És, ugye nem unja meg? Ő képes akármennyit várni, és ténleg nagyon aranyos, csak nem szeretném, hog egyszer megharagudjon rám.


2012. márc. 25. 19:27
 1/6 anonim válasza:
hát figyelj jómagam is 16 éves srác vagyok és én erre csak annyit tok mondani h ha szeret és kicsit engeded magad akkor nem fogja megunni és a dolgok meg majd kialakulnak szép lassan ;)
2012. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát, figy, csak 16 évesek vagytok. akkor képzeld el, h mit érez egy 18-20 éves srác, aki körül csini csajok ugrálnak...jah, és a srác szűz.
2012. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon figyelmes, megértő barátod van, a leírásból látszik, hogy szeret. Ilyen korban főleg a fiúk már nagy vágyat éreznek a szexre, de ebben az esetben nem hiszem, hogy megunja és amikor oda juttok, hogy készen álltok rá, nagyon hálás lesz neked :)
2012. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 omba ***** válasza:

Kedves fiú,

akármennyit viszont senki nem vár.

2012. márc. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még csak 5 hónapja vártok, szerintem még akár 1 évig is vagy tovább is simán várna, vagy apránként egyre többet engedsz meg, de már amit most engedsz neki annak is örül, nem fog megunni akkor se ha nem engedsz többet később se, mert szeret! :)
2012. márc. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha fülig szerelmes beléd akkor bármeddig vár. De ha 2-3 év múlva sincs semmi, aztán azért mérlegelni fogja hogy mi is jó neki.
2012. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!