Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha valaki 13-14-15 éves korában már nem szűz?

Figyelt kérdés

2012. dec. 25. 10:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom, hogy baj lenne. A szexualitás hozzátartozik az élethez, igen, már 15 éves korban is. Ha nincs gyerek, akkor probléma sincs :D
2012. dec. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#8 vagyok


most le fogják írni, hogy 15 évesen nem tudjuk, mi az, hogy szeretni, dehát, ha nem, akkor mikor tudjuk meg? jobb, ha 25 évesen itt rinyálnék, hogy tökéletes vagyok, de még szüz, mi a bajom?

én 15 évesen másfél éve vagyok együtt a 18 éves barátommal, és még szüz vagyok

de ha lefekszek vele még 16. elött, akkor már el vagyok ítélve?

tudom, hogy az is számít, hogy fejben ki mennyire érett, de szerintem pont ebben a korban van, hogy valaki elöbb érik (persze nem 13 évesen), valaki nem, és bizonyos dolgokról egy pillanat alatt meg tud változni mindenkinek a véleménye, csak az a kérdés, hogy minek a hatására..

2012. dec. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam hogy aki a "menőségből" vagy "buli után" fekszik le valakivel. Amúgy oké ha szerelemből fekszik le valaki azokat nem ítélem el legalábbis én!! :)
2012. dec. 25. 17:25
 24/24 anonim ***** válasza:
Az,hogy naiv gyerekek akiket nem neveltek meg rendesen,nem foglalkoznak velük a szüleik,valamelyik szülőjük már nem él Őt próbálják pótolni ezzel a hibával,vagy a szüleik egyszerűen nem foglalkoznak velük.A lényeg hogy annak aki 13-15 éves gyerekként szexel,valami nincs rendben a családi hátterével,mert épeszű,felelősségteljes szülő gyereke nem fog szexelni éretlen gyerekként.Én sajnálom ezeket a gyerekeket,mert nagy hiba és komoly következményekkel járhat/jár ha fejletlen személyiséggel,lelkileg,értelmileg éretlenül már szexuális életet él.
2012. dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!