Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha valaki 13-14-15 éves korában már nem szűz?

Figyelt kérdés

2012. dec. 25. 10:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy iszonyatosan befolyásolható, naiv és rosszul nevelt gyerekek. Mert lássuk be, 13-14-15 évesek nem szerelemből feküdnek le valakivel (azt sem tudják, mi az), hanem azért, mert mindenhol azt látják, hogy ez menő és ettől majd a kortársai felnőttként tekintenek rá.Valahol persze érthető, hisz minden kamasz szeretne idősebbnel tűnni, de legfőképp beilleszkedni a többiek közé és menőnek tűnni, csak tapasztalat híján azt hiszik,
2012. dec. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: tehát azt hiszik, mindenbe fejest kel ugrani, amit mások is csinálnak. Csak ugye nem értik, hogy ehhez nem kell gyerekként agyba-főbe szexelni, még "komoly" kapcsolatbab sem
2012. dec. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
26%

Az, hogy hamar megtalálta a nagy szerelmet!

Mert ugye csak akkor kéne szexuális viszonyt léátesiteni ha szerelmesek meg blablabla, föleg ebben a korban.

Nincs ebben semmi undorito, ha nem 2 havonta játszod el ezt mindig más fiuval.

Én is 13 évesen adtam oda szüzességem egy 12 éves lánynak, azota is együtt vagyunk...

16/F

2012. dec. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi a választ! Ez tényleg igaz hogy minden kamasz felnőtt akar lenni még én is! :) De én nem fekszek le senkivel (sőt még nem is pasizom mint a többiek)!!!!! :)
2012. dec. 25. 10:48
 15/24 anonim ***** válasza:
Olyan véleményem van, hogy ha azt leírnám, örökre tiltanának a Gyakori kérdésekről!
2012. dec. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

# 7

Nem mondom, hogy jó volt. De egyrészt ezt csak romantikus legenda, régen is működtek a hormonok, sőt, még erősebben, mint manapság, mert nem voltak pótcselekvések. Így pont ezért házasodtak ilyen fiatalon a lányok, mert a férfi többé kevésbé így lehetett biztos benne, hogy szűz a felesége. Amúgy meg ugyan úgy bejártak a "szénakazalba" nyáron a legények meg a fiúk, azzal a különbséggel, hogy akkor nem posztolták fészbúkra, hogy mekkorát kúrtak délután, mert más volt az erkölcsi rend, szégyen volt a házasságon kívüli szex (persze ettől még létezett). Pl. nem is olyan rég találkoztam egy statisztikával az 1800-as évek végéről magyarországról, hogy mennyire magas volt a "koraszülöttek" aránya MO-n. Érdekes mód jellemzőan 5-6 hónapra születtek a gyerekek a házasságkötéstől számítva. Érdekes, nemde? Természetesen nagy részük egészséges, 3 kiló feletti gyermek volt...


# 9

"akkoriban a lányok tudták, hogy mit csinálnak"

Ugyan már, ezt te sem hiheted el. Akkoriban SEMMIT nem tudtak kb. a szexualitásról a fiatalok, ugyanis nem volt róla semmilyen felvilágosítás, nem látták a tv-ben, hogy mi is az és nem volt internet sem, illetve nem látták az utcán sem, mert intim dolog volt... Egymás között beszélgettek róla, aztán kisült "valami" (ált. egy gyerek).

Lehet, hogy ma sok a kérdés, hogy "terhes lehetek-e", akkoriban meg simán sok volt a gyerek és kész. Semmivel sem voltak felkészültebbek, mint a mai gyerekek.

2012. dec. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
13/L vagyok, 16 éves koromig eszembe nem jutna lefeküdni senkivel, akármilyen szerelmes is vagyok. Szóval vannak kivételek.
2012. dec. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nincs véleményem. Unom a témát.
2012. dec. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Én egyáltalan nem ítélem el őket.De azért az tényleg eléggé gáz, hogy védekezés nélkül csinálják.Na meg a sok mell kidobós, pucsítós képek facebookon. Attól hányok. Én sem vagyok már szűz és csak egy pasival feküdtem le, a barátommal.:) Ès nem menőségből, hanem szerelemből. De azért ha már odaadják a "kincsüket" egy fiúnak akkor legalább legyenek tisztában a veszélyeivel is. Mert gáz ha 13 évesen már terhes. De vannak kivételek.

14/L

2012. dec. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Szerintem nem gáz ha valaki elveszíti a szüzességét valaki olyannal akit SZERET ezt azért mondom mert én 15/fiú vagyok és nem rég vettem el a barátnőm szüzességét , de mi szeretjük egymást 1 éve már együtt vagyunk és védekeztünk is. Szóval aki értelmesen csinálja és nem részegen egy buli után veszti el a szüzességét azzal nekem nincs bajom attól még mert még nincs 18...
2012. dec. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!