Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha valaki 13-14-15 éves korában már nem szűz?

Figyelt kérdés

2012. dec. 25. 10:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Az,hogy nagyot fordult ez a rohadt világ,és ezért lehetetlen egy normális srácnak kifogni manapság olyan lányt,aki mire betölti a nagykorúságát,még nincs szanaszét...De csak hajrá,így tovább!
2012. dec. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Bocsi! Nem rólam van szó! Csak felkapott a téma hogy 13-14-15 évesek már lefeküdnek egymással!
2012. dec. 25. 10:20
 3/24 anonim ***** válasza:

Sajnálatos, hogy a gyerekek ku.vának állnak ilyen fiatalon.

16-18 at igazán megvárhatnák. Ennyire fiatalon egyáltalán nem képesek felfogni hogy mit művelnek, nincsenek tisztában a teherbeesés veszélyével. De ha megvan a baj utána mindegyik tud visítani. Pár év múlva fognak rájönni, hogy tönkre vágták az életüket, mert 18 évesen már 4 éves a gyerek és neki nincs se szakmája, se pénze, mert a "lovagja" lelépett, hátra hagyva a nőt és gyerekét.

De akkor már késő...

2012. dec. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
25%
De lefeküdnék egy 13évesel:D
2012. dec. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem ítélem el, de nem is tartom különösebben menőnek. Általában a sértett, sikertelen emberek lesznek nagy erénycsőszök.
2012. dec. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
45%

Én abszolut nem értem mit vagytok ezen úgy oda - alig 100 éve még a "modern" európában is amelyik lány még "Nem kelt el" 18 éves korára az vénlánynak számított. 15-16 éves lányok fele már bőven feleség és anyuka volt.


Most meg megy itt a hatalmas erkölcsi dilemma, hogy úr isten 15 évesek már sexelnek...

2012. dec. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Tisztelt előttem szóló!Szerinted ugyanaz,ami manapság megy,és ami akkor?18 éves korára elkelt.Lehet.Viszont az az ember volt az első,akivel lefeküdt általában.
2012. dec. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

annak ellenére, hogy egyet értek azzal, hogy nem kéne összefeküdni mindenkivel, föleg nem gyerekként, hozzátenném, hogy pont azért, mert gyerekek, könnyen beléjük lehet, dumálni, hogy készen áll már, blablabla, aztán már meg is b@szhatja az illetö, és semmi lelkiismeretfurdalása nem lesz, mert sajnos mindenhol ezt látja...

csak mert ez kb. az én korosztályom, látom mik vannak körülöttem :s

viszont ha rendesen kinézek, rögtön rám kell mászni, tehát nyilván vannak k.rvák is de nem feltétlen az ö hibájuk, a másik félnek is ugyanúgy jelen kell lennie

2012. dec. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

6#

Igen annak idején így volt. De vedd figyelembe, hogy akkoriban a lányok tudták, hogy mit csinálnak. Ha a mai kis fruskák is tisztában lennének azzal amit csinálnak nem problémáznék egy másodpercet sem ilyenen. De talán te is észrevetted már ezen az oldalon napi szinten több száz "terhes lehetek" kérdés fordul meg. Vajon miért??? Mert annyira értenek hozzá a gyerekek akik csinálják nem?

2012. dec. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem vitaoldal.Ennyit hozzáteszek még.Lásd fent,arra válaszoltam,hogy minek ez az erkölcsös dilemma.Nem kéne érteni a mai fruskáknak hozzá többet,mint régen,viszont pont az erkölcs,a tudat hiányzik,hogy azért ne legyek már Kurv@,ne feküdjek össze mindenkivel.Részemről ennyi.
2012. dec. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!