Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mennyi idő teljen...

Szerintetek mennyi idő teljen el az első szexig miután összejöttünk?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy?
2009. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
annyi amennyi idő után készen állsz rá. lehet egy naptól egészen a soháig.
2009. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindneki más idöpontban érzi késznek magát rá... én pl volt hogy fél évet vártam.. de nem bántam meg igy kiderült mennyire kitarto is a srác:)
2009. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem korán jött, 14. évemet töltöttem be egy hónappal, de már 8 hónapja együtt voltunk a barátommal. 15 hónap után szakitottunk, másfél hónapra jött a mostani párom, akivel másfél éve együtt vagyunk, vele 1 hónapot vártunk, gyönyörű, egész éjszakás együttlétünk volt, mert éppen üres volt a lakás. Azóta eltelt már másfél év és még mindig remekül megvagyunk :)) 16 éves vagyok, ő lassan 19
2009. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Mindenkinek máskor jön el az idő.

Például én úgy gondolom,hogy hiába jövök össze egy sráccal,akivel nagyon jól megvagyunk és érezzük mindketten azt,hogy szeretnénk nekem van egy kor ami alatt nem akarok nemi életet élni.Persze lehet,hogy akkor abban a helyzetben máshogy fogom gondolni és hamarabb megtörténik.

De pl. az biztos,hogy 15,5éves koromnál hamarabb akármennyire szeretnénk nem fogok nemi életet élni.

14/L

2009. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

14 év alatt semmiféle képen se,SENKI!Én 14 és fél voltam mikor először megtörtént,akkor azt hittem milyen jó,de így 17 éves fejjel,rájöttem hogy várhattam volna,mostmár ilyen ésszel sokkal élvezetesebb a dolog.

Szerintem várj amúgy 3-4 hónapot,mert akkor tuti nem csak a szexért kellesz,vár rád,kellesz neki stb.Sok sikert,és el ne feledkezzetek majd védekezni ;) -nem akarjuk(beszélhetek szerintem többes számban) azt olvasni 2 hónap múlva,hogy mit csináljak,nem védekeztünk :( -

2009. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

volt már pár barátom, a leghosszabb idejű kapcsolatom eddig 4 hónap volt és nem került sor szexre.

a mostani barátommal 2hete járunk és már lefeküdtünk (nekem ugye ez volt az első) és sztem nagyon jó volt:)

szval nincs megszabva h akk 2hónap után v ilyesmi...amikor úgy érzed h akarod meg h ő is akarja akkor :)ez lehet akár a legelső nap is de lehet évek után is a lényeg h te is akard ne menj bele úgy h nem kivánod

2010. aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!