Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet, hogy atszakitottam a...

Lehet, hogy atszakitottam a szuzhartyam?

Figyelt kérdés
Ma zuhanyzas kozben, nem hirtelen de ugy kb. 5 perc utam lattam, hogy a kad tiszta ver(friss), elotte ujjaztam magam(3 de 4 is befert bar az mar fajt) es aztan zuhanyzas kozben sotet ruganyos vercsomok vagy mik is jottek ki. Gondoltam, hogy ez csak az epp meglevo menstruaciom miatt van. De ma mar alig volt es aztan kb. egy mareknyi ilyen jott ki egyszerre!!!! Nem viccelek! Nagyon megijedtem, es most nem tudom, ,hogy mi van... Meg most is verzem, es a zuhany alatt a viz is csipett. Megkoszonnem ha valaki valami ertelmeset tudna mondani.

2012. dec. 20. 01:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Irány az orvos.
2012. dec. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Szűz csajként 4 ujjal? Az derék. Miért nem öklözöd magad egyből?
2012. dec. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem hinnem, hogy orvosra lenne szuksegem elvegre epp menstrualok es lehet, hogy csak az ujjazastol jott ki az a sok ver, nekem egyebkent is mindig jon vercsomo.
2012. dec. 20. 01:38
 4/11 A kérdező kommentje:
Nincsenem orias kezeim es vegig csak 2-vel szoktam.
2012. dec. 20. 01:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdező: Ott a bizonytalanság a mondataidban(lehet). Legyen úgy, hogy csak a menstruáció miatt van amit leírtál. Isten ne adja, hogy komoly bajod legyen. 25/f
2012. dec. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Na bakkeri így udvarolj egy artatlan csajnak aki meg nem kavart a fél várossal...titokban meg véresre öklözi magat a fürdőkádban! Hjaaaaj de romantikus! Aztan csodalkozunk hogy egy 20 as méret mar harangozik a "szűz" csajban!
2012. dec. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mielőtt orvoshoz mész, fogj egy tükröt és nézd meg megvan-e még és milyen állapotban van a szűzhártyád!

Fogj egy tükröt és óvatosan nyisd szét a kisajkaidat. Menstruáció közben célszerű vagy tampont használni, a művelthez, vagy mosd meg előtte alaposan!

Remélem nincs nagyobb baj! Hogy vagy?

2012. dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Meg van még, már alig mensizek. Nem megyek dokihoz. Köszönöm a válaszokat.
2012. dec. 20. 14:42
 9/11 A kérdező kommentje:
Amúgy jól vagyok, nem érzek semmi különösebb dolgot, nem fáj a hasam sem. Hála az égnek.
2012. dec. 20. 14:45
 10/11 anonim ***** válasza:
3-4 ujj!? Egy normális pénisz nincs olyan vastag, akár milyen vékonyok az ujjaid!
2012. dec. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!