Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még meg van a szuzhártyám? :/...

Még meg van a szuzhártyám? :/ többi lent.

Figyelt kérdés

1hete evsztettem el a szuzessegem, nem fájt, nem vérzett, elotte sokszor megujjazott a pasim..

17/l


2011. márc. 26. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jajj..inkább ne szexelj többet.A Szűzhártyád még 70 évesen is ott lesz.
2011. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a puncikoboldot elveszteted már?
2011. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert ha még ottvan, akkor este jön a pánanaci-puncikobold!
2011. márc. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

amikor egy ilyen kérdést olvasok, akkor szoktam elcsodálkozni, hogy hogy a francba lehet, h. még nem sikerült sexig eljutni egy lánnyal se, ha ilyen értelmi szinttel rendelkezők hagyják, h. megdugják őket...


most komolyan kérdezm: hol vannak ilyen lányok? (kedves kérdező: esetleg ismerősi köröd? :D)

2011. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mirét nem lehet rendesen válaszoni? :(
2011. márc. 26. 21:18
 6/11 anonim ***** válasza:

válaszolok normálisan: Nem,nincs meg. Ha ujjazott is,és még be is tette.... akkor nincs meg.

És válaszolok úgy ahogy akartam :D :

Mit számit h megvan e? semmi értelme nincs hogy ott legyen... ha nincs ott,ugyanúgy érzed magad mintha ott lenne... miért fontos ennyire?

2011. márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi :) hát csak azért kérdeztem, hogy tudjam, hogy a következőnél mire kell számítanom, hogy fájhat-e..
2011. márc. 26. 21:51
 8/11 anonim válasza:

Persze, hogy ott van :) Csak mostmar van rajta egy nyilas...

Ettol meg fajhat a kovetkezo...

2011. márc. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

puncikobold xD

ettől függetlenül nemhiszem, hogy meglenne... Mindenki más.Valakinek nagyon fáj az első, de van aki meg se érzi... Nem hiszem, hogy a következő fájni fog neked, ha az első sem fájt.

2011. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy az első aktusnál átszakad a szűzhártya. Egyébként, ha átszakad, akkor is meg van. Van akinél csak többedik alkalommal, vagy soha sem szakad át. Attól függ milyen rugalmas. Nekem 14 évi rendszeres nemi élet (több partnerrel) után sem szakad át.
2011. márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!