Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy béke sex mennyit segít,...

Egy béke sex mennyit segít, hogy a kapcsolatom a párommal újra jó legyen?

Figyelt kérdés

2012. dec. 17. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:

A békéltető szexnél nincs jobb, sokan eleve ezért kezdik a vitát hogy békéltető szex legyen a vége és még csak nem is tudnak róla.

Ez is egy fétis.

2012. dec. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
igaza van az előttem szólónak, csak én úgy fogalmaztam volna meg, h nem nevezem se butának, se libának, azt aki ember, és csak mivel ember, picit talán nem ártana tisztelni. bár sunsetikétől ez nem várható el :D
2012. dec. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt olyan, hogy úgy feküdtünk le aludni, hogy össze voltunk veszve, aztán hajnal egy körül felkeltünk, dugtunk egy jót, és ugyan úgy haragudtunk egymásra reggel, de legalább ki voltunk elégülve. Azóta ezen többször is röhögtünk, hogy akárhogy össze is vagyunk veszve legalább a szex jó... :)
2012. dec. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez csakis arra jó, hogy utána beszélni tudjatok egymással.

A problémát, ami miatt összevesztetek, nem oldja meg!

Azt külön meg kell oldani!

2012. dec. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
kihasznál még utoljára majd dob a bánatba
2012. dec. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A békülő szex csak egy velejárója a dolognak, nem maga az, amiatt rendben lesz minden. Önmagában sza­rt sem ér.
2012. dec. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!