Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiuk ti izgultatok ha tudtatok...

Fiuk ti izgultatok ha tudtatok hogy a csaj tapasztaltabb?

Figyelt kérdés
Par honapja kozelebb kerultunk egymashoz egy meg szuz fiuval. Orakig taro beszelgetsek, uzenetek stb. O meg szuz es tudta h nekem elotte volt egy nagyon hosszu kapcsolatom. Az elso alkalom nem sikerult ojan jol, tulsagosaz izgult de nemtudom miert? Probaltam nyugtatni es elmagyarazni h nem kell bizonyitani vagy nincsenek elvarasaim vagy ijenek de megsem jott ossze a dolog es masadjara sem sikerult a legjobban:( izgul talan vagy lehet en nem csinalok valamit jol? szeretnem ha elvezne velem.
2012. dec. 13. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze biztos van benne egy kis félelem,hogy nem fog Neked megfelelni,és azt hiszi,hogy magasak az elvárásaid.Emiatt biztos frusztrált egy kicsit.Beszélgessetek,ki hogy szeretné,mik a vágyaitok,nyugatsd meg,és össze fog jönni.
2012. dec. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom:) Probalkozom;):P
2012. dec. 13. 23:17
 3/5 anonim ***** válasza:

hogy érted, hogy nem sikerült jól?

hány évesek vagytok?

2012. dec. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az életben sok olyan dolog van amitől félni vagy izgulni lehet, de a szex nem tartozik ezek közé. Amikor én elvesztettem a szüzességem a barátnőmmel akinek már volt előttem kapcsolata tehát már nem volt szűz. egyáltalán nem izgultam én irányítottam és szerinte jól csináltam mindent kb. úgy éreztem magam mintha egész életebe ezt csináltam volna. Ha a srác be van feszülve akkor és nem tudja élvezni akkor hiába erőlteted mindig rossz lesz.
2012. dec. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En 21, O 18. Es nekem elotte 5eves kapcsolatom volt:|
2012. dec. 14. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!