Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak itt olyan lányok, akik...

Vannak itt olyan lányok, akik azért szüzek, mert a mellük vagy puncijuk kinézetét szégyellik pasi előtt?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor kinek mi a gondja közületek az adott testrészével? Ki hány éves?

2012. dec. 11. 23:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%
Remélem vannak :D Mert az ellentetje a lúzer srácok bizottsága (egyik helytartója vagyok ennek) simán itt vagyunk.
2012. dec. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Ekkora hülyeséget, ilyen lány nincs...
2012. dec. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#2 válaszoló!


Amiről nem tudsz, az még lehet! Nem hülyeség. Például én sem tudom hogy van-e eszed, de nem állíthatom hogy nincs. Viszont ha lenne, és erről meggyőződnék akkor bizton. állíthatnám hogy van.

2012. dec. 11. 23:23
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Bár én nem vagyok szűz,az első melltartólevételre nagyon nehezen bírtam rá magam :-) Aztán rájöttem idővel, hogy baromság és nincs akkora gond velük,mint hittem! De ha jobban belemélyedtem volna a dologba,lehet ez megakadályozott volna abban, hogy bárkivel is lefeküdjek!
2012. dec. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
43%

Figyelmeztetés!


Ez egy trükkös kérdés!


A kérdés kiirója pmekkel akarja bombázni a válaszoló nőket/lányokat!

2012. dec. 12. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
24%
hát szerintem ha egy fiú előtt levetkőzöl, annak mindegy, mi hogy néz ki... csak annyi van a fejében: "BOOBIES!" egyébként ne szégyelld semmidet ;)
2012. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%

vannak..:/ én semmimmel sem vagyok megelégedve, mindenem olyan lottyadt meg flottyos. (jobb szavakkal nem tudom megfogalmazni) rossz mert ez eléggé elveszi az ember amúgy is kicsi önbizalmát :(

17L

2012. dec. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Igen. Pici a mellem.
2012. dec. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A mellemet nagyon szégyellem (nagyon kicsi). Egyszerűen elsüllyednék szégyenemben, ha egy fiú meglátná. Tudom, hogy úgyis elhagyna, ha meglátná, hogy kicsi, és keresne egy nagy mellű szép lányt. Ezért szerintem szűz is fogok maradni. Amúgy 20 éves vagyok.
2012. dec. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
46%
9-es válaszoló!! nekem is nagyon de nagyon kicsi a mellem a legkisebb melltartó is lóg rajta :) de aki velem volt eddig még nem hagyott el azért mert kicsi a mellem, ahogyan a nők sem szokták elhagyni a pasit a kicsi pénisz miatt. Legyen kicsi önbizalmad neked és mindenkinek!!!
2012. dec. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!