Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy tegyem élvezetessé az...

Hogy tegyem élvezetessé az elsőt a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
a baránőmmel már 4 hónapja agyunk együtt ő 18 és még szűz,én 22 és már nem.nagyképűség nélkül elég nagy a szerszám,nem tudom mit tehetnék hogy ne fájjon neki?1szer már próbálkoztunk sok előjáték után nedves is volt de túl szűk volt hozzám.
2009. aug. 19. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Most is szűk lesz mint az alagút, jobb ha este benyomod neki a spekulumot
2009. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp fájni fog, max csak csökkenteni tudsz rajta.

Elötte kényeztesd "ott", aztán újjazd meg de nagyon szépen. Talán az vmelyest segít.

L20

2009. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Izgasd fel rendesen, simogasd, nyalogasd. Több újjal is csináld. Aztán próbáld meg. A felhúzott térd sokat segít.
2009. aug. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
először nekem se ment be teljesen. pár nap múlva megint megpróbáltuk. barátom nagyon tapintatos és lassú volt, finoman csinálta és a végére már semmi baj nem volt. csak lassan és szólj neki ha fáj akkor álljatok meg kicsit :)
2009. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!