Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőmnek ezlesz az...

A barátnőmnek ezlesz az eléső, és én szeretném élvezetessé tenni de nemtudom hogyan, segitetek nekem ebben?

Figyelt kérdés
hogyan? vettem gyertyákat, különböző szinűeket, ezeket a zseléseket. illatosak. hova helyezzem el őket?5 db van. hogyan közeledjek a barátnőmhöz? mondjuk ha fekszünk az ágyon?
2010. jún. 22. 16:19
 1/9 anonim válasza:
De édes vagy =) Szerintem már ezt értékelni fogja..=)
2010. jún. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a védekezés a legfontosabb.. azt h akartátok??
2010. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Olyanhelyre tedd, ahol nem tudjátok felborítani. Messzebb a polcra, az asztalra.


Tudjátok mindketten, hogy mi lesz úgyhogy nem kell trükközni. Simogasd, puszilgasd, és komótosan vetkőztessétek le egymást. Tölts elég időt az előjátékkal (akár fél órát is), hogy minél befogadóképesebb legyen.

2010. jún. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És legyen nálad sikosító. Ez fontos. Ha nem "csúszik", akkor nagyon jól jön.
2010. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jaj de édes *-* kár hogy nem mindenki ilyen :(
2010. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De aranyos :O Az én barátom is ilyen.. ^^(L) Nos.. Hajolj fölé smárold le.. mássz ráá :D lassan vedd le a pólóját.. majd a melltartóját.. :D Csókold a nyakát majd a melleit és haladj lefele.. Vedd le a nadrágját.. majd a bugyiját is.. Nyald ki érzékien finoman. :P [naon fogja élvezni] aztán az egyik ujjaddal kezd el ujjazni de közben még nyald.. Utána próbálj meg becsúsztatni még egy ujjad.. Ha elég nedves nem fog fájni neki.. és akkor nyert ügyed van :D De még mielőtt betennéd előtte mindenképpen tágítsd ki az ujjaiddal mert ha nem teszed nagyon fog fájni neki!! Védekezzetek is persze.. :D [Remélem tudtam segíteni ×D Barátom ezt csinálja welem mindig és én élvezen naon :P] Hajráá ^^ Majd írd le milyen volt :P
2010. jún. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem nyald ki...élvezni fogja hidd el :)
2010. jún. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
rendben vag, Istenkirályok vagytok! :)) Köszönöm mindenkinek a választ! Természetesen lefogim írni. eljutottunk majdnem oda, de ő jelezte hogy még nem készült fel igazán ezekre, csak a közeljövőben.természetesen várok,hogy neki a legemlékezetesebb legyen! :)
2010. jún. 29. 09:57
 9/9 A kérdező kommentje:
megtörtént :) megirom nektek. ugy volt, hogy amit irtatok azt megfogadtam. csókoltam, harapdostam a száját, méghozzá finoman. csókoltam a nyakát, a mellkaság. szépen lassan leestek a felső részek, a mellét is csókolgattam.aztán jött a hasa, és az oldala. körbecsókoltam. aztán leestek az alsó részek... a többit meg nem részletezem ha nembaj :) a lényeg még annyi, hogy énis élveztem az orális részeket, ugyanis viszonozta :) Köszönöm nektek!
2010. júl. 18. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!