Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Srácok! Orális kielégítés?...

Srácok! Orális kielégítés? Hogyan?

Figyelt kérdés
Hogyan kell orálisan kielégíteni egy pasit?Még szűz vagyok,a barátommal többször pettingeltünk,de hiányolja az én részemről ezt a fajta örömszerzési módot...De nem tudom igazából mit kell vele csinálni..El tudnátok mondani hogy hogyan kell "szopni"?Azt tudom hogy a bőrt is húzogatni kell közben,de szívni kell vagy csak a szánkban tartani és fel le vagy hogyan?Ti hogyan szeretitek?
2009. aug. 18. 18:51
1 2
 11/12 anonim válasza:
94%
a 16/L vagyok...köszi hogy így védtek,igazából én most nem akartam se felvágni azzal hogy mit tudok és mit meg meg mit mikor kezdtem, én csak próbáltam olyan választ adni a kérdezőnek aminek hasznát veszi, mert a legtöbb ilyen jellegű kérdésre annyit irnak hogy "hülye kérdés" vagy "nem értem a kérdést,hülyeség" vagy valami rövid és durva"kapd be és szopd" ..... és gondolom őt nem ezek érdekeltél. egyébként pedig szűz vagyok, csak van egy barátom akit nagyon szeretek, és nem hinném, hogy olyan nagy bűn őt kényeztetni e féle módon....
2009. aug. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi,rendesek vagytok!:)
2009. aug. 19. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!