Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Orális kielégités. Mit tegyek?...

Orális kielégités. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Szűz vagyok...volt már petting, de a pasim szeretne orálissan kielégiteni...namost ott a gond, hogy nem tudom mi okból,de jobban "félek" az orális kielégitéstől mint magától a sextől! Mikor már ott tartanánk mindig megijedek...:( vagyis elöljön a szégyenlősségem és nemtudom leküzdeni...:( Esetleg beszéljem meg vele,hogy azt a részt hagyuk ki?? a normális válaszokat előre is megköszönöm, de a hülyeségekből nem kérek!!! :)
2011. jan. 19. 01:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először magadban kéne tisztázni a dolgot, hogy konkrétan mitől is félsz.
2011. jan. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
gondolom attól félsz, hogy nem tetszik majd neki az illata, vagy az íze, esetleg a kinézete. mielőtt átmész hozzájuk, vagy ő hozzátok, fürödj meg. nem bántásból, meg nem is feltételezem hogy nem fürdesz rendesen, de a legnagyobb baj ez szokott lenni amitől félnek a lányok. a másik meg az hogy csináljátok sötétben, úgy nem látja és nincs mit szégyellned. az ízéről meg annyit hogy embere válogatja hogy kinek ízlik meg kinek nem, nekem először annyira nem, de megszoktam majd megszerettem. nincs mitől félned, engedd át magad, és élvezni is fogod :)
2011. jan. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
73%
Én megbeszéltem Vele, hgoy ezt hagyjuk. Én nem tudtam hozzászokni annak a gondolatához, valahogy mintha nem arra való lenne. És a férfiak azért csinálják, mert úgy gondolják az nekünk is jó. Szóval ha neked még nem jó, nem igazán szoktál a gondolatához, akkor beszéld csak meg vele nyugodtan. Nem fog megsértődni, ha tudatod vele, hogy másképp viszont jó neked vele. Viszont ha Te őt elégíted így ki azt imádná biztos.
2011. jan. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
A fiúk általában imádják a puncit nézegetni, nyalogatni. Hagyd neki, hogy legalább megnézze, ismerkedjen vele. És nem kell sötét. Egy tapasztalatlan pasi még kíváncsibb, hogy milyen is odalent, elnézegetné órákig. Ne tagadd ezt meg tőle. Ha meg közben puszilgatja, még jobb.
2011. jan. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
szerintem fürödjél meg és gondolj egy csúnya öregemberre,mert akkor kisebb a váladék veszélye,aminek a szagától örökre megundorodik tőled :)
2011. jan. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
ne félj tőle...imádni fogod...jobb,mint maga a szex :)
2011. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ne higyj neki ne kockáztass,szagold meg!!!!! szerinted imádni fogja vagy megundorotik??? ))))
2011. jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Simán ha fürcsizel előtte , és kicsit ráhangolódsz akkor sima ügy lesz ..kérd meg h. ne rontson rád először simogasson azt. így lassan tovább, nekem nagyon jó volt az 1x 20 perc után érintett szájjal a párom ...nagy gyönyör...hajrá:D
2011. jan. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fürdés előtte, Lactacyd törlőkendő közvetlen előtte, és semmi gond nem lehet.
2011. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 stevejones válasza:
#4 abszolút neked van igazad! A srác egy életre rákap a p...@ ízére! A lánylak meg nagyon jó lesz, főleg ha gyengéd és óvatos.
2021. szept. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!