Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nektek milyen volt az első sex?

Nektek milyen volt az első sex?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok? Jó volt vagy nem ?Nem féltetek hogy bénák lesztek ?

2012. nov. 30. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
16 voltam a srác 19,mind a ketten szüzek voltunk (bár ki tudja?),én baromira féltem,okkal,főleg amikor megláttam a péniszét. :D
2012. nov. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó volt, egy éve jártam a barátommal amikor megtörtént a dolog. Félelem annyira nem volt bennem/bennünk inkább csak izgalom meg kiváncsiság, hiszen már előtte volt petting és jól ismertük egymás testét. :)

16L

2012. nov. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2012. nov. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21 évesen egy akkor 19 éves lány titkos szeretője voltam, de sajnos nem alakult jól az első együttlét, mert aktus közben lelankadtam. Nagyon beijedtem, stresszeltem... :-(
2012. nov. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
megláttad a péniszét? miért ijjesztett meg? :D
2012. nov. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert orbitálisan nagy volt,hosszra is és szélességre is. :D
2012. nov. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Barátom 18, én 20. Szerintem jó volt, barátom már tapasztalt én kevésbé, és nagyon figyelt rám. És egyáltalán nem volt bennem félelem :)
2012. nov. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16 voltam, nagy szerelem volt, de semmit se éreztem az égvilágon. Először elaludtam konkrétan. Aztán megtanultam színlelni :D
2012. dec. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!