Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lányok! Ti elvesztenétek...

Szűz lányok! Ti elvesztenétek mostanában ha lenne egy pasitok akit szerettek és együtt vagytok vele több mint egy hónapja? Kort kérek!

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Hát én 2 hónapja voltam együtt vele akkor voltam 18.Ha szeretitek egymást akkor miért ne?
2009. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

ha nagyon szeretem(és ő is nagyon szeret engem)akk igen

15/L

2009. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Anno mi is 1 hónap után feküdtünk össze a párommal. Nem az idő, inkább a kapcsolat mélysége a mérvadó. Illetve a lán neveltetése. Értsd: vallásosság, gátlások, egyéb.
2009. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
sajna, én 1 hónap után nem bízok meg senkiben, akármennyire imádom. mindig kételkedek, így a válaszom nem. én fél év után feküdtem le a barátommal, de nem is bántam. ő is szűz volt még.
2009. aug. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
"Illetve a lán neveltetése." Elnézést az elírásért. Javítva: lány. Más: Mi ugyan 1 hónap után lefeküdtünk egymással, de tény, hogy addigra már 3 hónapja ismertük egymást, és meg volt a bizalom. Mindketten szüzek voltunk még. Most pedig már jegyesek. :) Úgyhogy az idő nem minden. A kapcsolatban levő emberek a mérvadók.
2009. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

15/L egy hónap után biztos nem, de ha szeretném és komoly kapcs lenne és ő is szeretne akkor igen. :)

csak nekem még nem volt hosszú kapcsolatom

tehát most kimegyek az udvarra és felkötöm magam. :)

2009. aug. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha most valami vadidegennel összejönnék, nem feküdnék le vele egy hónap után, mert nekem egy hónap nem elég, hogy megbízzak valakiben. De van egy férfi, akit ismerek egy éve, ha vele összejönnék, egy hónap után odaadnám neki a szüzességem, de őt már megismertem, benne bízok. Szóval ez sok mindentől függ. 19/L
2009. aug. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
rám félévet várt
2009. aug. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
mi több mint 2 honapja vagyunk együtt és 1 honap mulva történik meg a dolog. már kb 1éve ismerem. sztem te is ismerd meg jobban.ez fontos.
2009. aug. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hát nem is tudom,ha visszagondolok nálunk egy hónap után tapizás volt,meg természetesen smárolás.nem is gondoltunk többre,mert úgy gondoltuk h ez mad kiforr magától.Majdnem 3 hónap után volt először petting és azóta is az van,mert úgy akarjuk h ott alszunk egymásnál,de ez egyenlőre még nem jött össze.11 hónapja vagyunk együtt :)

15/L

2009. aug. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!