Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti mit gondolnátok egy olyan...

Ti mit gondolnátok egy olyan lányról aki 13 évesen már nem szűz?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akinek 15 éves barátja van és már 12 éves korában nem volt szűz ti hogyan mondanátok el neki a véleményeteket hogy nem sértődjön meg??

2012. nov. 26. 21:39
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
de én a barátnője vagyok mégis milyen lenne ha a szüleivel beszélgetnék en :S
2012. nov. 26. 21:54
 12/22 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel a srácot, oszt mehet a börtönbe.
2012. nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
fogj kezet anyukával és apukával, mert valamit igencsak elb@sztak...
2012. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Mondd meg őszintén a véleményedet (a barátok így teszik, nem), de a végére biggyeszd oda, hogy nem ítéled el, mert ismered, és nem változtat semmit sem a barátságotokon! :)
2012. nov. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

hopp, plusz egy kérdőjel... :S

"(a barátok így teszik, nem?)"

2012. nov. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Olyan véleményem van, amit ha ide leírnék, örökre tiltanának, úgyhogy inkább nem írom le. Nem érdekelne ha megsértődik.
2012. nov. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Megmondanám,hogy felelőtlen és buta,éretlen gyerekként szexel az meg szánalmas és szomorú.
2012. nov. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
12-13 évesen? szánalmas. kislányok, komolyan! barbizni kéne ekkor
2012. nov. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Jaj na most figyelj ha tenyleg a baratja vagy akkor ha megserted ha nem ha beszel meg veled ha nem el kel neki magyarazd h ez nagyon rossz es h ebol csak o fog roszul kijoni a tul korai nemi elet sujos karokat okoz oszeszedhet nemibetegseget vagy mehnyakrakot talan sosemlehet majd gyereke emelet a mentalis egeseget is tonkreteszi nem is beszelve 1 terhesegrol minden kep beszelj a fejevel vagy ha e nem tudsz mikor 2 en vagytok irjatok nekem es en beszelek a fejevel (tudom h nehez 1 idegenben megbizni de neha tobet tud segiteni 1 ismeretlen mint a tulajdon szulok)
2012. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Értem én h miről kéne beszélni de hogyan foglamazzam meg? :O ez az amit nem tudok :S mert tudom h felelőtlenség meg hogy bajok lehetnek belőle... de ezt így mondom neki semmit nem fog felfogni belőle :S
2012. nov. 28. 17:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!