Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » MIÉRT ciki az hogy ha valaki...

MIÉRT ciki az hogy ha valaki 14 -16 vagy akár 18 évesen szűz? . Itt kérdezi mindenki hogy gááz hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
komolyan miéárt ciki oké én 17 vok és nem vagyok már jó ideje ...de akkor is...14 évesen az embernek ne azon járjon az esze hogy húúú még szűz vagyo ka francba...és kb még lóg a tojáshéj a seggén....MIÉRT VAN EZ?
2009. aug. 17. 13:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Leromlott, degenerált liberális rendszer ezt az embertipust termelte ki... 16/F
2009. aug. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
akkor tessék szépen beállítani a 'privát üzenetek fogadásást'. ;)
2009. aug. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül liberális...

mi rendszerben élünk, a liberális politika A JÓL ÖSSZERAKOTT rendet támadja, igaz ez nagyon rosszul van összerakva.


olyan ez a társadalom ahol a mennyiség győzött a minőség felett.


még mindig 13:41-es


17/F

2009. aug. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Lehessen neked e-mailt írni a kérdéseidnél, válaszaidnál. Igen-nél a "pipa"


jól állítottam be? :)))

2009. aug. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

13.51es vagyok.

13.41, szimpi vagy:) csak 2 dolog: majdnem 2 évvel idősebb vagyok nálad, és kialakulóban van egy kapcsolatom.

De ne adj lejjebb az általad "oldschool"-nak nevezett felfogásodból, ha egy kedves, rendes csajt akarsz:)

Sok sikert, te megérdemled:)

2009. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
egyetértek 13.51-essel:D
2009. aug. 17. 14:13
 17/24 anonim ***** válasza:

csodalom a noket. ha egy tetszik en viragot veszek neki, tisztelem, es mindig oszinte vagyok, sokat beszelgetunk, hogy minel jobban megismerjuk egymast. megosztom vele ami bant, es meghallgatom ot is, elmondom mit hogy kene... de mindig ott lyukadok ki, hogy helyes(pedig annyira nem is:S) vagy kedves vagy de legyunk baratok, meg neha masik csavoka is bekavar, altalaban olyan penz es p*na-orientaltak, amilyenne sose akarok valni :(


13:41-es

2009. aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hát látod tök igazad van kérdező!!!!!Annyira buták!!!Miért lenne már baj nem igaz?Mindenkinke szabad akarata hogy mikor kivel hol lesz az első nem?Én nem tudok olyan kort mondani amikor ciki lenne!(kivéve ha még szűz és azzal henceg meg hazudozik h mikor kivel szexel)Ezen az egyen kivűl:Nem ciki ha valaki nem az meg az sem ha valaki az!Elég már az ilyen kérdésekbőL!
2009. aug. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Én tartogatam az igazinak!! És jól is tetetm 1 éve együtt vagyunk de nagyon jó. Nincs bün tudatom hogy miért nem vele történt meg az első ! Lányok legyen eszetek ne kapkodjátok el komolyan mert egyszer meg jönn az igazi és olyan érzést éresztek majd akkor hogy meg bánjátok hogy nem őv vele volt az első!!!
2009. aug. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

13.51es vagyok.

13.41es:) Fogsz te találni kedves lányt, mert szerencsére vannak akiknek az ilyen pasik jönnek be:) Pl. csak ezen az oldalon ketten is:)

2009. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!