Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » MIÉRT ciki az hogy ha valaki...

MIÉRT ciki az hogy ha valaki 14 -16 vagy akár 18 évesen szűz? . Itt kérdezi mindenki hogy gááz hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
komolyan miéárt ciki oké én 17 vok és nem vagyok már jó ideje ...de akkor is...14 évesen az embernek ne azon járjon az esze hogy húúú még szűz vagyo ka francba...és kb még lóg a tojáshéj a seggén....MIÉRT VAN EZ?
2009. aug. 17. 13:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs EZ. Szerintem sem ciki. Csak a kérdezők tartják annak, de ez mindenkinek a saját, külön bejáratú, személyes, szociális problémája. Ettől még a többség nem szenved ebben, csak Ők nem kérdezik meg, éppen, mert nem szenvednek ebben. Szerintem. :P
2009. aug. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az, csak a lányok hiszik azt. Nekem volt olyan barátnőm, aki szűz volt amikor megismerkedtünk, és csak azért gyorsan lefeküdt mással, hogy ne nevessem ki, hogy szűz... K@va pipa lettem, amikor elmondta...

Lányok, ne legyetek hülyék.

2009. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
huh...szegény második válaszadó...én is bedühödtem volna...:D mmint ha az enyém is ezt csinálta volna anno..
2009. aug. 17. 13:40
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
De neked se ezen járjon az eszed mert gyerek vagy még te is.
2009. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

társadalmunk mozgatója az hogy minél több dolgot elérjünk az életben, felülkerekedjünk másokon. ebbe bele tartozik a pénz és a szex, és a fiatalok ezt látják a trévében. bejön az első sorozat ahol az egyik ember csóró, mint a templom egere, de elvan a családjával mindössze anyagi gondjaik vannak, a másik meg k*rvagazdag, de reggeltől estig ordibálnak meg mindenhova eljár a gyerek bulizni lerészegedni esetleg szív is vagy valami :/ hát jóhogy nem a család hanem a saját érdekeit tartja szem előtt, és észre sem veszi a változást. eljár vagánykodni, férfiak esetében "húzzunk meg néhány sunát tesó" a nőkét meg nem is említem, mert az már maguknak megalázóbb, és szánalmasabb. sajnos kevés olyan fiatal van aki úgy gondolna rá mint én. amit én szeretnék ha idősebb leszek


egy komoly barátnő, később társ akár feleség

annyi pénz hogy megéljünk, és egy icipici+, hogy ha kell valami apróság, az legyen meg

egy akkora ház amiben pont elférünk

gyerek(ek)


amit más szeretne:

pénz

p*na/f-sz

bmw(mellé benzinkút..)

luxusvilla medencével meg f*szomteteje, határ nincs.


17/F

2009. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
nos 13.40-es nem ezen jár az agyam csak kérdést tettem fel lehet hogy gyerek vagyok de így alakult:D uccsó válaszadó:D full egyetértek veled:D nem kell se a bmw se a luxus villa:D család feleség gyerekek kis ház vagy lakás:D +egy kis plusz semmi extra
2009. aug. 17. 13:45
 7/24 anonim ***** válasza:
64%
Én úgy gondolom szingli életmód egyetlen pozitívuma, hogy nem fogsz később olyan emberhez hozzámenni, vagy nem fogsz olyat elvenni, akiről később derül ki, hogy nem klappoltok egymáshoz. Ha elveszi az ember az első nőt akibe beleesik az ritkán végződik jól. Inkább legyek a feleségem előtt pár nővel mert akkor kisebb az esélye, hogy mellényúltam.
2009. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
ejha, 13.41, ez igen! Jó látni hogy vannak még komoly, rendes pasik ebben a lezüllött világban:)
2009. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

13:41es vagyok

az a baj, hogy ilyen "oldschool" vágyakkal nehéz, sőt LEHETETLEN ilyesmi lányt találni. nem is sikerült eddig :) ha valaki akar beszélni én egyébként eléggé beszédes vok, privizzen :)

2009. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
jaja elég nehéz:D nekem hálisten sikerült találnom egyet:D már 2 éve együtt vagyunk minden probléma nélkül:D
2009. aug. 17. 13:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!