Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz ha egyejszakas kalandkor...

Gáz ha egyejszakas kalandkor vesztem el 15 évesen?

Figyelt kérdés

Fogadalmat tettem magamnak, hogy ugyanaddig elvesztem a szuzessegemet, mint az unokatesom..

sZerintetek gáz, ha meg nincs barátnőm, és egy discos egyejszakas kalandkor vesztem el?


2012. nov. 25. 08:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Igen, gáz.

Meg az is, hogy ilyenre fogadalmat teszel...Mi értelme van?? Menőbb leszel? Ugyanmár!

2012. nov. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ktk312 ***** válasza:
62%

xd nem gáz, ezért vannak a bulik. Nekem is úgy volt :) És szerintem dec 15-én lesz részem bőven xd TANKCSAPDA koncert! :D


Igazából nem gáz, sokkal jobb kötöttség nélkül. Hidd el jó lesz az ;)

2012. nov. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
48%
fogadalom hülyeség nagyon,ilyen korban elveszte a szűzeségedet nem baj normális.
2012. nov. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Elég gáz,de te tudod mit akarsz.
2012. nov. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Gáz,hogy 15 évesen akarod,és hogy ilyen módon.
2012. nov. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%

Egy fiúnak nem gáz!

Olyan hogy szüzesség különben sincs egy fiúnál, kivéve, ha van szűzhártyád.

Ez egy hü lye fogalomzavar.

2012. nov. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
10%

igenis gáz! NAGYON GÁÁÁZ!

Ha fiú vagy még akkor is, mert rohadtul nem leszel menő, de még mindig elfogadhatóbb mint ha lány lennél...

nem vagyok én se szent de akkor is szánalom h itt tartunk ahol

2012. nov. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

igazából, már 2éve megfogadtam, hogy nem maradok le az unokatesómtól, mondjuk ő az akkori kapcsolatában veszette el, és már másnap el is mondott mindent..

na már itt tudtam, hogy 16 éves koromig vagy abban az évben elvesztem...

2012. nov. 25. 11:59
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy így veszíted el a szüzességed, szerintem nem gáz. Az, hogy ilyen fogadalmat tettél, már gáz! Hidd el, nem attól leszel nagyobb fiú az unokatestvérednél, hogy hamarabb veszíted el, mint ő! A következő verseny meg majd arról fog szólni, hogy 18 éves korig ki hány lánnyal feküdt le. Aztán meg felnőttkorodban majd lesel, hogy teneked csak egyéjszakás kalandjaid voltak még, de normális kapcsolatod egy se, és csak azért, mert az unokatestvéreddel versenyeztél.
2012. nov. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

De ez nem olyan fogadalomt, ő erről nem is tud..

csk magamnak tettem ..

2012. nov. 25. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!