Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normalis az, ha valaki a...

Normalis az, ha valaki a naszut utan is szuzen marad?

Figyelt kérdés
31 eves vagyok, s most jottem haza egy napja a naszutamrol. Szuzen mentem ferjhez, en ragaszkodtam ehhez, mert meggyozodesem szerint a szexnek a hazassagon belul van a helye. Viszont megvolt a templomi es polgari eskuvo, elmentunk naszutra, s mindossze oralis kielegites volt (marmint en elegitettem ki ot tiz nap alatt ketszer). Jegyessegunk alatt is nagyon sokszor volt petting, oralis kielegites, de megat a behatolast mindig elutasitottam. Vajon beleunt a parom, s mar nem kivan, vagy mi a szosz?
2012. nov. 23. 11:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
91%

Könyörgöm mondja valaki, hogy ez kamu kérdés!!!


Nem hiszem el, hogy ilyen emberek élnek közöttünk, jönnek-mennek nap, mint nap szembe az utcán ...

2012. nov. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Pedig vannak ilyenek


(kolléganőmék szüzen házasodtak,első hónapban megfogant az első gyerek,utána semmi szex,második gyerek is pár aktusból meglett,és azóta semmi,gyereknevelnek,élnek,de semmi intimitás,állítólag így boldogok)

2012. nov. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy minek vett el? Milyen férfinak kell egy ilyen nő? Ja várj lehet, hogy ő is defektes. Amit hála a saját hülyeségednek csak a házasság után fogsz megtudni...
2012. nov. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Ezt én sem értem. Most akkor próbálkozott nászút alatt, vagy nem? Ha nem, akkor lehet azt gondolta, ha készen állsz, kezdeményezel. Ha próbálkozott, és Te elutasítottad, akkor nem értem a kérdést. És ő nem is csinált neked semmit nászút alatt?? Csak Te neki? Mert akkor az is érdekes...
2012. nov. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Ebből válás lesz hamarosan...

Ha nem, akkor valami nagyon elcseszett egymás mellett élés.

Akkor majd elmondhatod, hogy még házasságban sem vesztetted el a szüzességed, és gratulálhatsz magadnak.

2012. nov. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Saavedro válasza:
Mi lett?
2021. júl. 3. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!