Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normalis az, ha valaki a...

Normalis az, ha valaki a naszut utan is szuzen marad?

Figyelt kérdés
31 eves vagyok, s most jottem haza egy napja a naszutamrol. Szuzen mentem ferjhez, en ragaszkodtam ehhez, mert meggyozodesem szerint a szexnek a hazassagon belul van a helye. Viszont megvolt a templomi es polgari eskuvo, elmentunk naszutra, s mindossze oralis kielegites volt (marmint en elegitettem ki ot tiz nap alatt ketszer). Jegyessegunk alatt is nagyon sokszor volt petting, oralis kielegites, de megat a behatolast mindig elutasitottam. Vajon beleunt a parom, s mar nem kivan, vagy mi a szosz?
2012. nov. 23. 11:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
azért ez elég fura...
2012. nov. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Esetleg fog magad és ülj a farkára:D Szerintem hagyni fogja.
2012. nov. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:

Egyáltalán nem normális.

A nászút alatt egyébként egyikőtök sem tett lépéseket az ügyben? Ha igen, akkor is visszautasítás volt a vége?

Ha a párod nem próbálkozott, Te legálább igen?

2012. nov. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
A férjed egyáltalán nem kezdeményezett? Hiszen tudnia kellett volna, hogy most már szabad a pálya a behatoláshoz is. Igazából azt tartom gáznak, hogy ha nem is akart rögtön rád ugrani (hátha megijedsz, szűzen teljesen normális némi félelem), de más módon sem próbált kielégíteni.
2012. nov. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Háát ööö, a szopás hogyan fér bele a házasság előtt ha a behatolás nem? Ez ilyen látszatintézkedés.


Valószínűleg azért bírta ki melletted a házasságig, mert nála is van valami gond, ami ennek a fantasztikus elméletnek köszönhetően nem derült ki. Bocs, de most már kénytelen leszel megenni amit főztél. Amúgy meg talán a férjedet kérdezd meg, mert mi igazán nem tudjuk miért nem dugott meg.

2012. nov. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát elképzelhető, hogy megunta a várakozást, beletörődött és annyira nem kívánja, ez a tipikus esete annak, hogy mi van akkor, ha a házasság után nem működik a szex, nem lenne ezt jobb azelőtt megtudni?

Vele beszéld meg, mi a probléma, de nem várta ő már annyira ezt a szexuális együttlétet, meg a házasságot, mint amennyire ezt te gondolod vagy szeretnéd.

Rohadt unalmas ám, amikor folyamatosan csak elutasítást kapsz, belenyugszik az ember és elfogadó lesz, vagy lelép. Nálad nem lépett le, de annyira nem érdekli már ez a dolog. Te meg mivel szűz vagy, fogalmad sincs, mit tegyél, és itt meg is bukott a történet, elég kínos.

2012. nov. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
O probalkozott, de en visszautasitottam, mondvan, hogy meg nem allok keszen. S ez igy is van. Felek meg a behatolastol, hogz baromira fog fajni, mert magamnak is csak harom ujjamat tudom feldugni .
2012. nov. 23. 11:49
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom...


Azért vicces, hogy szerinted szexnek a házasságon belül van helye, de azért csináltátok házasság előtt is. :D Csak a 14 éves szűz lányok szerint külön dolog a szex és az orális szex, de talán utóbbinak nem véletlenül van benne a nevében, hogy szex.

Kérdésdre válaszolva nem normális. Ahogy az prűdség sem, ahogy a szexhez viszonyulsz.


De egyébként is: ha eddig elutasítottad, mostm iért kezdeményezne?

2012. nov. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
100%
Ez az egész nem normális, valóban kész vicc, h orál, anál, ujjazás, f.aszverés, spriccolás van, de behatolás már nem, mert jaj azt nem szabad, mert csak házasságban....
2012. nov. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Egy kis nyali-fali azért talán még belefért volna részéről. Ezzel is próbálkozott, vagy ezt sem hagytad neki?

Nem kérdeztem: a férjed is szűz még?

2012. nov. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!