Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normalis az, ha valaki a...

Normalis az, ha valaki a naszut utan is szuzen marad?

Figyelt kérdés
31 eves vagyok, s most jottem haza egy napja a naszutamrol. Szuzen mentem ferjhez, en ragaszkodtam ehhez, mert meggyozodesem szerint a szexnek a hazassagon belul van a helye. Viszont megvolt a templomi es polgari eskuvo, elmentunk naszutra, s mindossze oralis kielegites volt (marmint en elegitettem ki ot tiz nap alatt ketszer). Jegyessegunk alatt is nagyon sokszor volt petting, oralis kielegites, de megat a behatolast mindig elutasitottam. Vajon beleunt a parom, s mar nem kivan, vagy mi a szosz?
2012. nov. 23. 11:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Hát,ha már volt olyan,hogy kivárja(amit én nem tettem volna meg),szerintem az lenne a logikus,vagy legalábbis magamból kiindulva,hogy 1 hétig napi 3szor legalább.Főleg ha nászidőszak,akkor meg főleg.
2012. nov. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az élő példa arra, hogy az a "házasság előtt nincs szex" elmélet mekkora egy baromság! Nem mintha az orál nem számítana annak...na, de mindegy! Lehet, hogy egyáltalán nem illetek össze a szex terén és akkor szenvedhetsz életed végéig. Vagy ami a másik lehetőség, hogy az egyikőtök félrek.r és akkor már mit sem ér a "meggyőződésed" a csak a házasságon belüli szexről! Szerintem nagy butaságot csináltál azzal, hogy belenevelted a pasidba azt, hogy Tőled ne is várjon mást csak néha egy kis orált!
2012. nov. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
31 évesen félsz tőle? Meddig akarsz várni 80 éves korodig? Igazából sajnálom a férjedet!!!
2012. nov. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
88%

"Felek meg a behatolastol, hogz baromira fog fajni, mert magamnak is csak harom ujjamat tudom feldugni ."


Egyrészt nem biztos, hogy fájni fog, vagy hogy nagyon fog fájni. Fizikai felépítéstől is függ.

Másrészt igen, lehet, hogy fájni fog, de bizonyos fájdalmak is részei az életnek, ezt tudomásul kell venni, nem menekülni előlük. Szülni szeretnél majd? Az sokkal fájdalmasabb lesz.

Három ujj? Nekem a kisujjam sem fért be, fájt is rendesen az első pár alkalom, de túléltem, megérte.

2012. nov. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
91%

Remélem, hogy szűzen halsz meg, te buta! :)

Hülyeség volt ragaszkodni egy ilyen elvben..! Megérdemelted! :)


Neeem, amúgy szerintem tényleg hülyeség, de légy férfi, és dugd meg! :D De az időpontot ne tervezzétek! :) Legyen nálad mindig óvszer! :)

2012. nov. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
82%
12-es jól mondja, megszokta a jót. Hanyatt vágja magát, te meg leszopod, nincs ezzel probléma. Az már furcsább, hogy csak kétszer akarta, talán ő ilyen halvérű, nem kell neki több. Azt hiszem, hogy csak te vártad nagyon a nászút gyönyöreit, álomvilágban éltél 30 éves fejjel, és most nagyot koppantál. Jöhetne a hülye duma, hogy minek vártál, úgy kell neked, de igazából sajnállak.
2012. nov. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
89%

Aki akkora kretén, hogy feleségül vesz egy 31 éves szűz nőt annál ne csodálkozz, hogy defektes és később sem akar megfarkalni.


Amúgy hidd el, szokott ő szexelni, csak nem veled... Egészséges férfi nem bír ki éveket szex nélkül. Elborul az agya - vagy ahogy bölcs tanárom mándá vala régen (isten nyugosztalja) "elönti a g3ci az agyát".

2012. nov. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
31%

Bizonyos hiedelmek szerint a sértetlen szűzhártya a nő „szüzességét”, vagyis szexuális tapasztalatlanságát bizonyítja. Ezért is hívják többnyire „szűzhártyának”, ami azonban babona.


A szűzhártyán általában több lyuk van, amelyek rugalmasak és lehetővé teszik egy ujj, vagy akár egy pénisz bevezetését, s ha a hártya elég rugalmas, akár szűzhártya sérülés mentesen is történhet az aktus. Másrészt a szűzhártya számos lánynál könnyen megreped, nemcsak közösülés, hanem tamponhasználat, vagy testi erőfeszítés, sport révén is. Néhány esetben a szűzhártya teljesen hiányzik. Azonkívül meggondolandó, hogy a sértetlen szűzhártyájú lányok esetleg már szeretkeztek orálisan, vagy análisan, mely erősebben hozzájárul az AIDS fertőzések terjedéséhez mint a hagyományos szex.

2012. nov. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
96%
Hát esküszöm, hogy nemértelek... Azt kérdezed miért nem volt meg a behatolás a nászút alatt sem, utána meg azt írod, hogy ő próbálkozott, csak te még nem állsz készen... Akkor mi a kérdés? Mit akartál, hogy te azt mondod (még mindig, pedig már megvolt az esküvő), hogy nem állsz készen és ő mégis tegye meg? Erőszakoljon meg vagy mi? Hogyhogy 31 évesen nem állsz készen, ez nem egy egészséges női szervezetre, hormonszintre utal. Én is 31 éves vagyok, de 16 évesen már annyira kívántam a szexet az akkori szerelmemmel, el is vesztettem nemsoká a szűzességem. Pedig nem vagyok egy kúrva, 12 éve vagyok férjnél, előtte összesen két komoly kapcsolatom volt. Egyszerűen ezt kívánja az ember ha szerelmes szerintem 14 éves kortól már folyamatosan...
2012. nov. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Thom12 ***** válasza:

Szóval a 10/2 kicsit kevés nászúton, pedig

én sem vagyok erőszakos és jólbirom

szex nélkül. Amúgy meg tökre igaza van

ha te őt megdolgozod, ő minek is strapálja magát?

2012. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!