Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Eddig nem érdekelt, hogy szűz...

Eddig nem érdekelt, hogy szűz vagyok, vagy nem pasizom, de kezdem "hiányolni",18 vagyok. Várjak tovább, vagy tegyem meg olyannal, aki kicsit is vonz?

Figyelt kérdés

Annyi a problémám, hogy eddig engem nem nagyon érdekelt a pasizás, elvoltam a barátaimmal, önmagam fejlesztésével, sportoltam, táncoltam, olyan dolgokban vettem részt, amik segítenek a személyiségem fejlesztésében. A gimis évek nagyon hamar elröppentek és azon vettem észre magam, hogy nem volt még komoly kapcsolatom. Volt egy 15 éves koromban, de megundorodtam a fiúktól egy időre. Valahogy "lemaradtam" a többiekkel szemben, pedig alapjáraton sok fiú hív randizni, volt köztük olyan is, aki külsőleg és belsőleg is bejött, csak féltem a kapcsolattól, illetve leginkább attól, hogy ha egy 20-21 éves helyes, sok baráttal rendelkező, szociális ember akar tőlem valamit, akkor nekem a mai világban már kellemetlen lenne, hogy ennyi idősen tapasztalatlan vagyok.


A szex részével úgy vagyok, hogy én nem tartom ezt cikinek, csak számomra fura, hogy kb mindenki "átlagosnak" tart olyan szempontból, hogy tuti már túl vagyok minimum 5 kapcsolaton, szüzesség elvesztésén évekkel ezelőtt stb. Mert nincsenek tabu témák előttem, nyitott és vidám vagyok, beszélek pasikról, randiról, akármiről. De gyakorlatban nem vagyok elég közvetlen a fiúkkal, elvagyok a kis világomban, felöltözöm csinosan, smink fel, emberek közé megyek, barátkozom, de a fiútémát nem erőltetem.

Mintha nem érdekelne, hogy kinek tetszem, elvagyok magamban tulajdonképpen csak magamnak "mutogatom magam".


Kapcsolattól azért félek, mert mint fentebb írtam, kellemetlen lenne a mai társadalomban egy olyan fiú előtt a tapasztalatlanság, aki már évek óta benne van ezekben a dolgokban. Volt, hogy egy fiú, akire azt mondom, hogy sok lánynak tetszik láthatóan, mert izmos, helyes, azt mondta, hogy gyönyörűnek tart és szeretne randizni. Én meg halogattam, majd a végén úgy érezte, nem akarok tőle semmit és nem firtatta tovább. A háttérben az állt, hogy szégyelltem a tapasztalatlanságomat előtte. Ezzel mit lehet kezdeni? Kezdjek el olyanokkal "kavarni", akik nem dobogtatják meg a szívemet, csak vonzanak, de tapasztalatot szerezhetek? Ez hátráltat egy normális kapcsolatnál. Most jutottam el arra a pontra, hogy lassan 19 leszek, kinek öltözöm ki, vagy fejlesztem magam, ha nem engedek senkit közel magamhoz? Nem akarom,hogy elteljenek így a legszebb éveim.

Vélemények?


2012. nov. 21. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:

az a lényeg, hogy ne szégyelld magad a tapasztalatlanság miatt.

Kezdjek el olyanokkal "kavarni", akik nem dobogtatják meg a szívemet, csak vonzanak, de tapasztalatot szerezhetek?

ezt nem tartom jó ötletnek. aki mellett el tudod magad képzelni, aki bejön, azzal kezdj valamit

2012. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki tetszik randizz vele, ismerkedjetek, és ha oda juttok majd szeretkeztek.

Nem kell előre aggódni a dolgokon.

2012. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes lenne olyan fiúval kezdened, aki segít leküzdeni a szorongásod, tehát nem nevet ki, nem néz le, és nem is csodálkozik rajtad. Akivel simán tudsz erről beszélni, és nem érzed cikinek. Tuti fogsz ilyet találni.


Amúgy egyáltalán nem ciki, kár ezen filózni. A fiúk többsége, akik túl vannak már ezen-azon, ők is csak úgy gondolják, hogy milyen tapasztaltak, de közben nem akkora ászok. 5-10 csaj után is lehet egy srác sekélyes és béna, még ha az ellenkezőt mutatja is magáról. Szóval nyugi. :)

2012. nov. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, ez a te döntésed. Nyilván az se jó, ha túlságosan görcsösen ragaszkodsz az elveidhez, és emiatt maradsz szűz mondjuk 30-40 évesen is. Viszont nem szabad átesned a ló túlsó oldalára sem. Minden attól függ, hogy neked mi fér bele az elveidbe. Szerintem nem feltétlenül lebecsülendő az, aki egy olyan emberrel szerez tapasztalatot, akibe nem szerelmes, de vonzódik hozzá.

A tapasztalatlanságod miatt ne görcsölj, ez egyáltalán nem szégyen, én pl. örülnék egy ilyen lánynak, szemben egy olyannal, akin már egy hadsereg átment. Legyél kicsit bátrabb, nyitottabb, és ne feltétlenül csak az "izmos, helyes" fiúkat vedd észre (bár tudom, hogy ők a menők, akiket mindenki akar). Azon pedig csak te tudsz változtatni, hogy közelebb tudd engedni a fiúkat magadhoz.

2012. nov. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Most már változtatnom kell a hozzáállásomon, mert magamon érzem, hogy már nem érzem jól magam.


Aki privát üzenetet írt, szeretném leszögezni, hogy itt semmiképp sem keresek pasit, főleg nem 37 éveset. Nem megbántani akarom, de én a saját korosztályomat tartom vonzónak és pont nem az kell, hogy egy idősebb "kifacsarjon" lelkileg.

2012. nov. 21. 22:30
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Én 34 éves vagyok.

És azt tudom mondani, hogy egy nőnek soha nem kell restellnie a tapasztalatlanságát. Nemrég randiztam egy 37 évessel, aki szűz volt még, de nem azért mert nem szép, csak volt egy gyerekkori rossz élménye. Meg volt 28 éves is, aki szintén szűz volt, nem tudtam velük összejönni. Nagyon óvatosak, tartózkodóak voltak. Talán így is maradnak egész életükre. De még náluk sem gondoltam gáznak, csak sajnáltam, hogy úgy mondanak le valamiről, hogy azt sem tudják, hogy mi az.

Szóval, semmi esetre se pazarold el ártatlanságodat. az érték. A túl tapasztalt nők pedig eleve gyanúsak. A túlzott tapasztaltság sejtetésével pont azt nem kapnád meg, amit keresel. Egy férfi tudni fogja, mekkora értéket kap Veled, ha ő lesz az első párod testileg, és örülni fog neked. Értékesnek fog tartani, ezt tudd! Nem a testi akrobatikától, tapasztaltságtól leszel értékes egy férfi szemében. Az ponthogy a testi vonást erősíti, de ha a tested megkapja, közelébe kerül, akkor már sokkal inkább a személyes vonásaid lesznek, amik melletted tartják a férfit. És Te egy olyan nő leszel, aki nem feküdt le össze vissza mindenkivel, hanem önmagát értékelve, békésen nyugodtan keresgélve várta meg azt a személyt, aki ezt megérdemli.

Egy olyan érzésem van Veled, mintha egy szép virágcsokrot készülnél átadni valakinek, amit most szedtél a mezőn, de az utolsó pillanatban meg szeretnéd taposni átadás előtt, ne tedd!

2012. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%

Júj, 6. hozzászóló, ezen olyan jót röhögtem.:) Baromi nyálas szöveget írtál ide le, de legalább jobban telik az estém.:D

Az, hogy valaki vonz, már félsiker. Szerintem érdemes velük kezdeni. Amúgy meg nem kell senki orrára kötni, hogy nem volt senkid. Sok fiú van, aki nem szereti a szűz lányokat, persze vannak olyanok is, akik meg pont a szüzekre hajtanak. Mindenképp ismerkedj, és légy nyitott a világra. Nem mondom, hogy ciki 18 évesen szűznek lenned, de ha így marad továbbra is, akkor 22-23 évesen már ciki lesz. Nem kell kapkodni, 1-2 év alatt szerintem megoldható minden. Csak arra kérlek, illetve javaslom, ne ilyen tutyimutyi fiúkkal találkozgass, mert azok nem mernek semmit se csinálni, ami nagy csalódás. Válassz bátor, de nem nagyképű fiút. Vannak ilyenek.

Ha buliban megismersz valakit, főleg, ha részeg, nem érdemes vele lefeküdni, mert utána esetleg ciki lesz, ha nem fog emlékezni, vagy te nem fogsz emlékezni, ha sokat ittál. Meg azoknak a srácoknak, akik a buliban részegek, bárki jó.

A szüzesség mielőbbi elvesztésére javaslom, hogy az ismerőseid között keresgélj. Biztos vannak olyanok, akik hajlandóak lesznek lefeküdni. De lehetőleg ne rohanj ajtóstól a házba, flörtölgess vele, és ha megvan a normális intelligenciaszintje, rájön, hogy mit akarsz.

Lehet, hogy ez hosszúra sikeredett, de remélem érthető voltam.

2012. nov. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nekem tetszik, ahogy a 6-os írt.


Ismerősök közt inkább nem keresgélnék, nincs is nagyon olyan, aki bejönne, meg amúgy is valaki újra vágyom. Nyilván nem akarok összefeküdni senkivel, főleg nem egy buliban, sosem voltam ez a típus. Szerelemre vágyom, csak mindig olyanok jönnek képbe, akik bejönnek, de ugyanakkor félek tőlük. Valamiért az egyszerű, aranyos, szerény fiúkat nem vonzom, vagy nem találok ilyet. Pedig egy ilyen típusnak jobban megnyílnék, mint egy "nagymenő", tapasztalt srácnak.

2012. nov. 21. 23:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor "küldök" pár pasit, mert engem meg sajnos az egyszerű, normálisnak mondható, visszahúzódó pasik találnak meg.
2012. nov. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!