Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van olyan 20 év feletti lány,...

Van olyan 20 év feletti lány, aki még szűz?

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 10:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Igen, van.
2012. nov. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Vann. Igazából (hadd törjek már ki kicsit) az ilyen kérdések feltevésekor, mit kaptok? Komolyan hiszitek, hogy az egész világon (jó, legyen országban) nincs egy darab olyan lány sem, aki nem hancúrozott Jancsival a szalmakazalban már 13 évesen???
2012. nov. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
igen. ráadásul aki kicsit is szép, arról még véletlenül sem feltételezem h szűz
2012. nov. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
17%
Akik azzal jönnek, hogy 13 évesen már nem szűz valaki, azok ugyanúgy megérdemlik, ha kicikizik őket azért mert még szüzek.. mit kell egymást marni?
2012. nov. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem akartam kicikizni őket, bocsánat, ha úgy tűnt. Inkább egy szélsőségesebb ellenpéldát akartam hozni a dologra. Magát a kérdést akartam megcáfolni és ellehetetleníteni, mivel úgy szót, hogy Van-e olyan lány? ami önmagából következtetve vonzza a választ, hogy hát már miért ne lenne? Miért olyan lehetetlen dolog az, hogy a mai világ mércéihez képest bizonyos emberek nem szexelnek már egyből a nemi érésük után? Ennyit akartam, de úgy látom, elég sok érzékeny fazon van, nem akartam őket megbántani a cinizmusommal, ugyanakkor hibásnak nem igazán érzem magam, talán el kellene kezdeniük kicsit szocializálódni, hogy felismerjék az olyan dolgokat, mint irónia, szarkazmus és cinizmus. Megint csak nem bántásból.
2012. nov. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy ki mikor sexel először? Felőlem kicikizheted, csak ugyanúgy egy 20 év feletti szűz nő is lehet agyilag egy 13 éves ribi szintjén. Szóval attól még nem biztos, hogy több valaki, ha 20 év felett szűz és a szájára veszi a 13 éves nem szüzeket.. szval érted. Én nem bántom a nem szüzeket, de azért attól ők nem lesznek többek. Ezt a dolgot úgy adod elő mintha valami íratlan szabály lenne, hogy nem kell sexelni nemi érés után egyből:D Én 18 évesen vesztettem el szüzességem, és fiú vagyok. Érzékeny fazon az meg nem én vagyok, mert nekem totál mindegy, hogy mit mondasz a 13 évesekről, szerinted ez a legnagyobb problémám?:D A lényeg az, hogy nem a szüzesség dönti el, hogy milyen egy ember belsőleg.
2012. nov. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
van bizony. többet is ismerek.
2012. nov. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Akkor biztos meglepődsz, de teljesen egyet értek veled. Persze, hogy lehet egy huszonéves szűz csaj egy idióta. Akkor vagy én nem fogalmaztam pontosan, vagy te akarsz mindenáron kötözködni, vagy tényleg nem értetted meg a lényeget. Nem ellened szól a dolog, igazából az ilyen típusú kérdések húznak fel a leginkább, hogy létezik-e ilyen meg olyan. Mert manapság nem ez a megszokott, de már miért ne létezne? Sosem csináltam nagy dolgot a szűzkérdésből. Egy lánynak az értéke nem a szüzességében van mérve, a szexuális élete mindenkinek a saját dolga, azt csinál vele, amit akar, és nem az alapján lenne szabad megítélni másokat - főleg lányokat, ugyanis manapság nagyon elterjedt a szűz lány-jó lány párhuzam felvonása, ami egyáltalán nem igaz. Ugyan ez érvényes arra az elméletre is, hogy a sokat szexelő pasi menő, de a sokat szexelő lány ribanc. Mért lenne? Mert élvezi a szexet? Hát abban minden van, csak bűn nem. Egyáltalán nem úgy állítottam be, hogy a nemi érés után egyből nem szabad szexelni. Azt mondtam, hogy nem mindenkinek jut eszébe az, hogy már ennyi idősen a testiséggel foglalkozzon, mert lekötik más dolgok az érdeklődését. Csak az itteni tizenéves tudatlan, agyilag éretlen kérdésekből kiindulva sokan feltételezik, hogy egy huszonéves szűz lány kihalt faj, és ha kiderül, hogy mégis van, egyből az egekig magasztalják, hogy mennyire jó, hogy őrizgeti magát, meg nem fekszik le mindenkivel, holott közben lehet, hogy egyszerű, mint egy kavics, agyi stiklije van, hisztis. Az összes felháborodásom, esetleg ellenszenvem, amit Te nagy mártírkodva magadra vettél, nem neked szól, hanem az ilyen típusú kérdéseknek, mai alatt most remekül elbeszélünk egymás mellett.
2012. nov. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Szűz vagyok. 26L
2012. nov. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem vettem magamra:D és nem is marakodásból írok.. akartam mondani, hogy ezen ne is vitázzunk, mert felesleges. Ennyi erővel politizálhatnánk ugyanott tartanánk:D Ez az egész nézőpont kérdése, mert hiába sexel sokat egy pasi attól még nem menő szerintem.. de ugyanúgy egy lány sexelhet sokat, mint barátnőm velem és mégse ribi:D Egyébként a kérdés tényleg tudatlan. Ha van még valami megbeszélni valód, amivel nem értesz egyet velem, vagy csak egyszerűen megbeszélnéd velem, akkor írj privit:D
2012. nov. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!