Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 vagyok es azt szeretnem...

16 vagyok es azt szeretnem tudni hogy hogyan lehet megallapitani, ha olyan problemam van, hogy tul gyorsan elsulok? Mert meg nem volt szexualis kapcsolatom novel.

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
mivel ez a kategória csak 18 év felettieknek való, ezért sajnos.......sajnos.........
2009. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom önkielégíted magad, gyorsan elmész és azért gondolod. Hát ki kell hogy ábrándítsalak mert a sexnél méghamarabb elfogsz menni, de majd az idő megoldja. Nem kell aggódni emiatt, mert másoknak is így van.
2009. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
es ha 18 irok oda valaszoltok ra ... szoval mind1
2009. aug. 14. 20:23
 4/8 anonim válasza:
nagyjábol úgy tudod megállapítani ,hogy miután bedugtad hamar vége lesz
2009. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
79%
lékelj megy egy dinnyét melegitsd meg de ne nagyon. aztán töcs töcs...
2009. aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van ilyen is, olyan is: én már láttam olyat is, hogy önkielégítéskor gyorsan, szex közben meg alíg bírt elmenni a kissrác, 15 volt a fiú és az volt az első szexuális élménye. De pl. van aki egyáltalán nem stresszes és szex közben is ugyanolyan gyorsan elmegy, mint önkielégítés közben. Szerintem a köztes út a legjobb, de hát ne aggódj, ezt lehet kis gyakorlással szabályozni magadnak szex közben is majd. :)

25/F

2009. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
inkább nem képzelem el miféleképpen láthattad amit leírál
2009. aug. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Maszturbáláskor túl hamar mész el legalább 20 percig tartson egy önkielégités.
2009. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!