Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ciki h még szuz...

Szerintetek ciki h még szuz vagyok?

Figyelt kérdés
A helyzett hogy alkalom lett volna de nem áltam készen.. viszont a korombeli csajok már nyiltan kidumálják a szexuális életuket és hétkoznapi dolognak tartják hogy már szexelnek.. én meg néha be sem merem valanni hogy még nem csináltam.. viszont a legjobb barátom meg azt mondja hogy dicsoség hogy még szuz vagyok.. Szerintetek ?? 17L
2012. nov. 15. 23:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Egy cseppet sem baj!!Nem is kell elsietni semmit.Én 18 évesen vesztettem el,és sajnos egy barommal,akinek csak a szexre kellettem.De hát első barátom volt,tapasztalatlan voltam,és nem láttam a szerelemtől.Sajnálom,hogy nem vártam még vele,mert ezután nem sokkal később ismertem meg a jelenlegi páromat(férjemet),és sokkal jobb lett volna vele elveszíteni.De ezen már nem tudok változtatni.A barátnőm pl most vagy 2 hónapja vesztette el,és 23 éves.A szüzesség tényleg nagy kincs,csak annak a fiúnak add majd oda,aki tényleg szeret és komolyan gondolja veled a kapcsolatát.


23/L

2012. nov. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Én 17 éves lány vagyok, és hétköznapi dolognak tartom azt, hogy szexelek, de szerintem semmi szégyellnivaló nincs abban, ha ennyi idősen szűz vagy, ahogy abban sem, ha nem. Nem késtél le semmiről, sosem tudhatod mikor találkozol a megfelelő emberrel, jól teszed, ha nem külső nyomásra kezded el, úgy nincs értelme.
2012. nov. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Én az elsőt csak szerelemből... :)

Szóval a barátodnak igaza van! :)

De ha odakerülsz, azért valld be a fiúnak mindenképp, hogy még szűz vagy! :D


20f

2012. nov. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 fenui válasza:
szia! én 16 évesen vesztettem el, egy két évvel fiatalabb lánnyal... azt hittem készen állok rá, de nem így volt, nagyon feszengtem közben, természetszerűleg sz@r lett. ráadásul ki is dobott 2 hónap után, de nem kár érte :D hát, barátnőm 15 évesen vesztette el(velem), és nem bánta meg (legalábbis igyekszem :D ), de neki se volt túl jó az első, annak ellenére, hogy próbáltam minél gyengédebb lenni. ha oda akarod adni a szüzességedet, győződj meg róla, hogy a srác tényleg szeret-e, gyengéd lesz-e az ágyban( ezt inkább megérezni lehet sztem), egyáltalán megéri-e, ÉS!! hogy te készen állsz-e rá. ha attól félsz, hogy hogyan teljesítesz, vagy egyéb félelmeid vannak ezzel kapcsolatban, ne tedd meg! különben nagy az estélye, hogy a mi sorsunkra jutsz. ja, és még valami: Ne tervezd meg!! a legjobb a spontán szex, még a szüzesség elvesztésénél is. a tervezett szex nagyon lankasztó tud lenni, ha érted mire gondolok. 19/F
2012. nov. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az a ciki, hogy ezt cikinek tartod!
2012. nov. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igaza van a barátodnak,tényleg pozitív ha egy lány szűz 17 évesen és nem feküdt össze senkivel a "szerelemmel","érettséggel" takarózva.Hidd el attól,hogy Ők szexelnek semmivel sem jobbak,érettebbek és nincsenek előbbre.A korodbeli csajok nagy része eszetlen birka aki megy a többi után,figyelj nekem volt barátom már 15,17,18 évesen is mégis csak 19 évesen szeretkeztem először és a mai napig vele vagyok,pedig 1 hét múlva leszek 23 éves.Nem bántam meg csodálatos volt,és sose szégyelltem,hogy szűz vagyok,úgy gondoltam érték,és nem adom oda bárkinek pláne nem tinifellángolásból,és olyannak aki nem érdemli meg,persze ha 17 évesen találkoztam volna a párommal gondolom nem vártam volna éveket a szexszel.Ne foglalkozz az idiótákkal,majd ha rád talál a szerelem és eljön az ideje akkor majd te is szexelni fogsz,de ez úgyis rád tartozik meg a párodra másra nem.
2012. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
35 évesen sem ciki. Úgysem tudja senki. :)
2012. nov. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!