Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ciki h még szuz...

Szerintetek ciki h még szuz vagyok?

Figyelt kérdés
A helyzett hogy alkalom lett volna de nem áltam készen.. viszont a korombeli csajok már nyiltan kidumálják a szexuális életuket és hétkoznapi dolognak tartják hogy már szexelnek.. én meg néha be sem merem valanni hogy még nem csináltam.. viszont a legjobb barátom meg azt mondja hogy dicsoség hogy még szuz vagyok.. Szerintetek ?? 17L
2012. nov. 15. 23:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Fenéket baj. Nagyon jól tetted, hogy visszakoztál, ha úgy érezted nem állsz rá készen.
2012. nov. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Takumi válasza:
Nem ciki.
2012. nov. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
dehogy ciki
2012. nov. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Pont nem számít a véleményem, meg senkié, akkor és azzal veszted el akivel és amikor úgy érzed. A többit meg sz*rd le.
2012. nov. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok és szűz pedig ha azt akarnám már holnap lefeküdhetnék egy csajjal.. de srác létemre menthetetlenül romantikus vagyok.. inkább várom míg lesz egy barátnőm.. de nem találok megfelelő lányt.
2012. nov. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Neuhauser László válasza:

17 évesen még egyáltalán nem ciki szerintem


Nem értem, miért kéne előbb elveszteniük a lányoknak a szüzességüket, mint a tejfogukat (???)


Szóval, szerintem teljesen normális, ha megvárod a Sex-szel az igazit, és nem fekszel le az első adandó alkalommal a pasival. Ha ezt a pasi nem érti meg, az nem érdemel meg Téged. Az ilyen lányokat meg kell(ene) becsülni!!!


22/Ffi

2012. nov. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Neuhauser László válasza:
Ja, és én 22 évesen fiú létemre inkább megvárom vele az igazit, és vele is majd akkor, ha eljön az ideje (mikor mindketten akarjuk és készen állunk rá)
2012. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Sokan azt hiszik, ha már megvolt nekik, már mindenen túl vannak, ők már értenek a szexhez. Pedig bevallom, jónéhány dologhoz még én sem értek!


Nem kell bevállalni azt, hogy azért, mert másnak megvolt, azért neked is meg kell lenni! Ez legalább akkora hülyeség, mint a mikor a szomszéd új autót vesz, és hát az meg hogy néz ki, hogy neki telik rá, nekem meg nem? Hát veszek egy új autót! Fel sem tudjuk mérni az ilyen dolgok következményeit! Ahogyan ők sem!


Ne aggódj! Nem történt semmi! Egyáltalán nem baj, ha nem ajándékozod el magad "könnyedén". Ezek annyira hülye dolgok! De majd ha felnőnek, talán rájönnek ők is!


Én úgy szoktam lereagálni ezeket a dolgokat, hogy ha ezt felhánytorgatják neked, akkor vállald el és kérdezz vissza: És? Ha adnak rá egy választ, akkor szintén: ÉS, akkor mi van?, stb. Rájuk hagyom. Ennyi. Gondoljanak rólam, amit akarnak, nekem úgy legyen jó, ahogy én akarom, és ne úgy, ahogy más.


43F

2012. nov. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az a ciki, hogy naponta megkérdezi ezt valaki. Én mondjam meg neked, hogy mikor és kivel veszítsd el a szüzességeket. Legyél egy kicsit autonómabb személyiség, és ne mások véleménye irányítsa az életedet.
2012. nov. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok, akkor én mit szóljak? :) De engem nem érdekel, örülök hogy nem tettem meg mert akkor most verném a falba a fejem!
2012. nov. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!