Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Először ujjaztam meg, vajon szűz?

Először ujjaztam meg, vajon szűz?

Figyelt kérdés

Barátnőmet megujjaztam, először egy ujjal ment elég nedves lett és hamarosan 2 ujjal is ment. Elég tágnak tűnt, vajon szűz vagy már nem? Vagy az is lehet hogy sokat nyúlt magához és ezért hamar kitágul ha én csinálom?

Megkérdeztem tőle azt mondta szűz, de tág volt kíváncsi vagyok mi az oka. 17/F


2012. nov. 10. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:

attól,hogy 2 ujjad bement lehet szűz,tudod biosz óra,a hüvely alkalmazkodik a péniszhez,persze ha érted miről beszélek. :)

lényeg,hogy lehet még attól szűz. :)

2012. nov. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
van aki szükebb van aki tágabb ez van. Nem múlik rajta semmi. Ettől még lehet szűz.
2012. nov. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, magának is csinálja vagy nem mini tampont használ vagy akármi... Nekem is bement két ujjam, mikor szűz voltam. Másrészt, ha izgalmi állapotba kerül és benedvesedik, magától kitágul a hüvely, hogy a péniszt betudja fogadni. Ez bármilyen "előzmény" nélkül is megtörténik.
2012. nov. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elözö hozzäszoläsokhoz meg az is hozzäjön, hogy a vagina egy izmos dolog, ami kepes a täguläsra, szükülesre. Mintha egy dumikesztyübe dugnäd a kezed.

Ha csak 1 ujajt raksz bele akkor is belemegy, de ha a kezedet akkor is, mert gumibol van ami kitägul

2012. nov. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is szűz vagyok, és ugyanígy befér két ujj... :)
2012. nov. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!