Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha úgy ujjaztam meg a barátnőm...

Ha úgy ujjaztam meg a barátnőmet hogymég szűz csak egy pici előváladék volt az ujjamon akkor nincsesély terhességre igaz?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
gratulálok ma te vagy a második ekkora idióta! De van esély...bár nem sok.
2012. máj. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem a sokadik idióta...vagy csak valaki trollkodik....de van rá 120% esély, hogy 9-es ikrekkel lesz terhes, amelyikből 8 fogyatékos lesz, és nem lehet abortuszra menni velük, mert meggyilkolják a nőgyógyászt, miközben végezné a műtétet....olyan tudatlan vagy, hogy az már fáj....erről nem tudni...
2012. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
20%
A csajnál nem, de nálad igen.
2012. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez most komoly?

Óvodások minek írnak ide? TE jó ég, ezt nem tudom elhinni ha anyukád és apukád látná, hát valószínűleg agyvérzést kapnának. Pedig ők okosnak neveltek és mégis ütődött lettél...

2012. máj. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
van esély ..az a kicsi előváladék is tartalmazhat sok száz ondó sejtet ;) szüzen ugy si ritkán szülnek,ugyh szép mutatvány lesz a véletlen..
2012. máj. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
természetes nem, természetellenesen igen. Mivel te szerintem a 2. kategóriába tartozol, és azon belül is a fő/fő/fő idióták csoportjába, nagy valószínűséggel 9 hónap múlva egy galambdúcos sügérfejű dingó kölyköd lesz!
2012. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Íme második Szűz Mária...


(Bocsánatot kérek, akit megsértettem, de nem hagyhattam ezt ki.)

2012. máj. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
recskázás után mostál kezet? mert ha nem és ugy ujjaztad meg teherbe ejtetted ..
2012. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!