Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy jobb: megbeszélésből...

Hogy jobb: megbeszélésből lefeküdni valakivel (elsőnek) vagy csak ha jön magától (spontán)?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok és mostanában akkarom elveszteni de nem tudom eldönteni, hogy hogy feküdjek le egy fiúval!Úgy ha megbeszéljük?(vagyis be van időzitve hogy xx napon)(de ha úgy lenne akk streszelnék elötte) Vagy úgy ha van egy fiú és egy alkalom és akkor...
2008. máj. 22. 15:54
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem a spontán sokkal jobb. Ha megbeszélitek, hogy na most akkor jövő kedden 17:30-kor találkoztok és megtörténik, akkor el fogja veszteni a varázsát, ráadásul tényleg halálra fogod magad stresszelni.
2008. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Mindenképpen szerelemből, azaz kölcsönös szerelemmel és spontán. De előtte kell beszélgetni róla, pl. a védekezésről!!!
2008. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elősször is! Van egy fiú, akit szeretsz, szerelmes vagy belé (nem csak úgy egy haveroddal megbeszéled, hogy vegye el a szüzességed)! Nagyon fontos, hogy érezz iránta valamit, mert érzelmek nélkül csak a kurvák szexelnek! Ne akard görcsösen elveszíteni, majd megtörténik akkor, ha itt lesz az ideje, vagy cikinek tartod, hogy szűz vagy még? Szerintem nem kell megbeszélni előre, hogy na már most 21.-én 14 órakor lefekszel vele. Szerintem a legjobb ha spontán történik. De! Ha már ennyire rá vagy kattanva a dologra, akkor legyen nálad óvszer mert a fiúkban nem lehet bízni! Ne hagyd, hogy bemesélje, hogy majd idő előtt kiveszi és akkor nem lehet baj! Ragaszkodj az óvszer használatához!
2008. máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem spontán történt,és sztem sokkal jobb volt,mintha megtervezett lett volna!És tényleg legyen érzelem!!Az fontos!!
2008. máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nah én is így gondoltam csak kiváncsi voltam más emberek véleményére is!!!Az eddigi segítségeket köszönöm!
2008. máj. 22. 19:14
 6/6 anonim válasza:

Megbeszélve biztonságos

Spontán babaesélyes..

tény és való a spontán jobb de veszély nélkül nincs élvezet!

2008. júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!