Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van okom az aggodalomra?...

Van okom az aggodalomra? Szűzterhesség?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, és még szűz. A barátommal pettingelünk már egy ideje, mégis nagyon odafigyelünk arra, hogy véletlenül se érjenek egymáshoz odalent a "dolgaink". Szerintetek felesleges ezen kattogni? Elvégre a szűzhártyámnak meg kell lennie (nem űztem sohasem olyan sportot, ami miatt átszakadhatott volna; ujjazás során sem volt sohasem komolyabb vérzésem, max. 1-2 csepp, amit a nemiszervem falának megsértésének tituláltunk). Szerintetek sem kell rágnom a kefét, amiért a barátom péniszének végéhez, nem pedig a tövéhez simultam a puncimmal? Mégegyszer kiemelném, behatolás nem történt, mindössze hassal egymásra feküdtünk és föl le csúszkáltam a barátomon. Köszi az értelmes válaszokat!

2012. nov. 1. 21:55
1 2 3
 21/25 avellana válasza:
100%

Elnézést. Sokszor dobálózunk a biológia órával és az akkor használható biológia könyvekkel - na, izé: bocsi, de nálunk semmi szó nem esett bizonyos dolgokról! Nem annyira lerobbant hely, ahol élek, sőt, fantasztikus kis város, és a szexuális felvilágosítás csínya és bínyja felénk se nézett.

"Szexelsz? Húzz kotont, és nem lesz baj!" "Petting? Mi? Az meg mi?"

Te meg, kedves kérdező! Amennyiben aggódsz ez miatt, mássz el a legközelebbi drogériába vagy patikába és vegyél terhestesztet. De szerintem pénzkidobás lenne...

2012. nov. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Kezdek nyugodtabb fejjel gondolkozni,és érzem a közelgő mensi jeleit, szóval nem lesz semmi gáz!
2012. nov. 3. 21:05
 23/25 anonim ***** válasza:

Kár letolni a kérdezőt.

Hallottam olyan esetről (nőgyógyásztól), hogy a lány szűz volt, behatolás nem történt, de a srác kívülről ráélvezett a lányra és hát egy pici ondó odaszivárgott és a lány terhes lett.

2012. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

En mindenkite tennek egy erenyovet kamasz koraban,es csak akkar vennem le,ha elert egy bizonyos ertelmi szintet.

Nem kell,hogy tovabb szaporodjanak az ilyen IQ nindzsak.

Hova fajul meg ez.

Raadasul 18 evesen ennyire tajekozatlannak lenni...


L

2012. nov. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Nem tájékozatlan egyáltalán, természetes, ha aggódig. Én is hallottam már olyat, hogy "csak a végét dugom be, nem lesz baj" dumából gyerek lett. De akár az ujjazásból is lehet, hiszen ha előtte érintkezett ondóval a csávó keze (ami lehet akár az előváladékban is) és bedugja, nagyon kis eséllyel, de lehet gyerek.
2012. nov. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!