Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van okom az aggodalomra?...

Van okom az aggodalomra? Szűzterhesség?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, és még szűz. A barátommal pettingelünk már egy ideje, mégis nagyon odafigyelünk arra, hogy véletlenül se érjenek egymáshoz odalent a "dolgaink". Szerintetek felesleges ezen kattogni? Elvégre a szűzhártyámnak meg kell lennie (nem űztem sohasem olyan sportot, ami miatt átszakadhatott volna; ujjazás során sem volt sohasem komolyabb vérzésem, max. 1-2 csepp, amit a nemiszervem falának megsértésének tituláltunk). Szerintetek sem kell rágnom a kefét, amiért a barátom péniszének végéhez, nem pedig a tövéhez simultam a puncimmal? Mégegyszer kiemelném, behatolás nem történt, mindössze hassal egymásra feküdtünk és föl le csúszkáltam a barátomon. Köszi az értelmes válaszokat!

2012. nov. 1. 21:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ezt nem külsőre értettem, hanem belsőre :)
2012. nov. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
én pedig a privit az utolsó előttinek értettem:)
2012. nov. 1. 22:11
 13/25 anonim ***** válasza:
34%
Már bocs de ha az ondó bekerült a hüvelyébe, akkor igenis lehet terhes. Bakker a szűzhártya hol akadályozná meg ezt? Főleg ha azt nézzük lehet meg sincs, főleg ha már volt ujjazás megsérülhetett annyira, hogy az ondó belyusson. Én nem ijesztgetni akarlak, de a válaszadók nagy része oltári baromságot írt, a 80%-a le írta hogy Te magyarán 'egy gyerekes i.diótj vagy' de normális választ nem írt egy sem. Menj el és vegyél egy terhességi tesztet, + tarts otthon esemény utánit!
2012. nov. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Bocs a helyesírásért reggel van még: *bejusson *i.dióta
2012. nov. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van. Én se megijeszteni akarlak, mert ahogy leírtad úgy nem lehet, de ha pl. ondós kézzel megujjazna a barátod akkor lehetne. Persze nagyon kicsit az esély rá, de azért erős túlzás, hogy mindenki így lehülyézett és kinevetett. Ne is foglalkozz vele.
2012. nov. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő! Köszönöm a válaszotokat, illetve a megerősítést, hogy mégsem vagyok annyira az "Atya Úr Isten, hová fajul ez a világ" vagy a "hol voltál biológia órákon, kicsilány?" kategória. Köszi mégegyszer!
2012. nov. 2. 11:49
 17/25 anonim ***** válasza:
attól még az a kategória vagy... ja és hozzátenném terhes is vagy
2012. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Vegyél terhességi tesztet a biztonság kedvéért...
2012. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Hanariko ***** válasza:

a leírt módon nem lehetsz terhes. (ha teljes erővel beléd élveznek akkor is csak 20% az esély)

DE a szűzhártya NEM VÉD az ondótól, ha az beléd kerülne.

2012. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
amúgy igen, van okod az aggodalomra.... de nem a terhesség miatt
2012. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!