Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet okom aggodalomra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet okom aggodalomra?

Figyelt kérdés
Majdnem 1 évig szedtem folyamatosan volina fogamzásgátlót. 1hónapot nem szedtem, bizonyos okok miatt. mikor a menstruáciom jelentkezett a gyógyszermentes hónap után, első nap kezdtem el újra szedni. ez volt jún 21. nem maradt ki egy szem sem, az esetleges késések sem haladták meg a 12 órát, (max. 1-2 órás csúszás volt néhány alkalommal.) júl.8.án szeretkeztünk a párommal, s belém élvezett. ez már a 3.héten volt s 3 szem volt még hátra az első levélből. viszont még mindig nem jött meg a vérzésem rendesen, tegnap reggel volt néhány cseppnyi, de csütörtökön már új levelet kellene kezdenem. Lehet okom aggodalomra, hogy terhes vagyok? vagy csak azért van mert újra elkezdtem s meg kell szoknia a szervezetemnek?

2012. júl. 17. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy 1 hónap kihagyás után ennyire késnie kéne a vérzésnek. Ha csütörtökig nem jön meg, akkor már ne kezd el az új levelet, hanem menj el a nőgyógyászodhoz FELTÉTLENÜL! Nekem a dokim mindig azt mondta, hogyha szüneteltetem a bogyót, akkor azt 3 hónapnál kevesebb ideig ne tegyem.
2012. júl. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ui: doki előtt vegyél egy terhességi tesztet és egy reggeli első pisinél csináld meg. Ha negatív lesz, akkor kicsit nyugodtabban mész el a dokihoz...
2012. júl. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak összezavartad a hormonrendszeredet. 1 hónap kihagyást nem szabad csinálni, minimum 3-6 hónap kell.
2012. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
majdnem 2 évig, elgépeltem véletlenül. 23 hónapig
2012. júl. 19. 01:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Az pár órás késések még nem számítanak a védelem szempontjából, csak vérezgetni kezdhetsz.

Órára pontosan kell szedni őket.

2012. júl. 19. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!