Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mivel tágíthatom a hüvelyem?...

Mivel tágíthatom a hüvelyem? Ha sokszor ujjaz a barátom jobblesz?

Figyelt kérdés

Elég szűk vagyok lenn és a szűzhártyám is vastag...félek hogy nagyon rossz lesz az első alkalom. ötletek?

17/l


2009. aug. 6. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
olyan nincs szűk és vastag? :D ha felizgulsz akkor kitágulsz! nemhiába mondják h állj készen!
2009. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Dugj fel magadnak egy jó nagy, rücskös uborkát!


Ne legyél már hülye!Minek tágítanád magad!Esküszöm, hogy nem vagy normális! Az első alkalom attól nem lesz se jobb, se rosszabb, ha teljesen ki vagy tágulva!

2009. aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
nem értek egyet az előttem szólóval, mert gondolom annyira szűk, hogy fájna. Ha jól megvagy a barátoddal biztos meg tudjátok oldani a problémát közösen, és ha fájni fog, azt ő se akarja természetesen. Ezesetben az ujjazás marad. 17F (szűz)
2009. aug. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem az első volt az előttem szóló:S második vagyok
2009. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kellő előjáték és türelem mindkettőtök részéről s megy minden mint a karikacsapás.Az a fontos,nem kell elkapkodni az a fontos hogy kellően felizgulj a hüvelyed kellő izgalmi állapotba érve minden irányban tágul s betudja fogadni a hímtagot,A szűzhártya pedig elképzelhető,hogy az ilyen első együttlét alkalmával még megmarad s csak később sorvad el vagy ha nem akkor művi beavatkozással tudsz megszabadulni tőle.59/F
2009. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!