Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves vagyok és szűz!...

17 éves vagyok és szűz! Hogyan csináljuk a barátommal a sexet, hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés
2008. máj. 19. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyen hosszú az előjáték, és fontos, hogy kellően nedvesedj be. Óvatosan és lassan csináljátok, ha fáj, álljatok meg egy kicsit.
2008. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha még szűz vagy, akkor az első alkalommal az első behatolás valószínűleg fájni fog. lehet, hogy csak kicsit, lehet, hogy jobban, de nem végig, csak az elején egyszer. utána, a következő alkalmakkor már nem fáj.


ez ilyen, ezt elkerülni nem nagyon lehet.


egyébként meg alapos előjáték, jól fel kell izgulnod, jó nedvesnek kell lenned. Ne görcsölj, eddig még senki nem halt bele, te sem fogsz.


ja és jobban jársz, hogy ha már ott vagytok, hogy berakná, akkor ne feszegessétek, ne próbálgassátok, hanem nyomja be. ha már bennt van, akkor sínen vagytok. :)

2008. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
41%
nem kell megijedni. nekem egyáltalán nem fájt és nem is vérzett sőt megszámlálhatatlan orgazmusom volt-ezzel vigyázni mert azóta cask nagyon nehezen van:P - midnenképpen kényelmes fekvőhelyzetben legyél, nem kell a leg extrémebbekkel kezdeni. ha előtte kézzel kicsit rásegít tágul a szűzhártya és mékevésbé fog fájni. Óvszert pedig tessék húzni akkor is ha bogyót szedsz!
2008. máj. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a síkosító használata megkönnyíti a behatolást, legjobb ha misszionárius pózban kezditek és ha fáj vagy nem akarod akkor nyugodtan szólj a párodnak, ja és óvszernél csak olyan síkosítót használjatok ami nem roncsolja a gumit (vizes alapú)
2008. máj. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak pár fontos alap dolgot kell betartani: hosszú előjáték, lazítsd el magad, egy csepp félelem se legyen benned és csak érezzétek jól magad :)

Ezek közül a legfontosabb, a hosszú előjáték, mivel ha eléggé bevagy "nedvesedve", akkor nem fog fájni :) Sok sikert.

Nahmeg védekezzetek!

2008. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
* egyébként, ha több aktust terveztek, (esetleg mertek :), akartok, tudtok) akkor az utolsó(k) már nem is lesz rossz! Nekem legalábbis a 4. már szinte alig fájt, jó érzés volt :)
2008. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!!
2008. máj. 21. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!