Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki hogy 13 éves lány létemre...

Ciki hogy 13 éves lány létemre még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Dok velem egykorú barátnőm már nem szűz, sőt egyik 14 éves csaj már análba is csinálta. Mondták hogy egy kicsit már ciki hogy még szűz vagyok. Szerintetek?

(értelmes válaszokat várok)


2012. szept. 30. 23:12
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim válasza:
91%
Képzeld el én is 13 éves vagyok, márciusban leszek 14, és 12 éves koromban barbiztam, és meséket olvastam.Ez nem azért van mert visszfejlődött vagyok, mert átlagos vagyok, és elmondom neked, még barátom sem volt, és azt gondolom, hogy ráérek még, és szerintem te is. A szüzesség nem szégyen, hanem kincs, és vigyázni kell rá.Azért, mert a barátnőd már nem az, te még lehetsz. Szerintem az a legjobb, ha az Igazié lesz, és nem csak azért fekszel le, mert gáznak gondolod, hogy szűz vagy. Nem vagyok szakértő, viszont valamennyit konyítok a témához. Nem kell a nászéjszakádig szűz legyél, bár van, aki még ma is betartja, köztük én is mélyen vallásos vagyok. Viszont ha idősebb leszek,(16+) és a barátom akarja, nem fogok neki nemet mondani, de én nem kezdeményeznék semmit. Nem biztos, hogy be is fogom tartani, csak nem szeretnék túl elhamarkodottan cselekedni olyat, amilyet megbánnék később. Egyáltalán nem ciki szerintem, és a barátságotokban nem azámít, hogy a barátnőd már nem szűz, te viszont igen, és ha rám hallgatsz az is maradsz ameddig nem jön el az ideje. Ja és még egy tipp: Ha kétségeid vannak valamivel kapcsolatban, ne az legyen az első, hogy ide írsz, hanem az édesanyád véleményét kéne kérni elsőnek, és utána még meg lehet hallgatni másokét is, akik megértenek. Bocsánat, ha esetleg már beszéltél anyukáddal, nem tudtam, ha így van. Remélem ért valamit hogy ezt a néhány sort leírtam neked.
2013. febr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
3%

nem tom mi a f@szt vártok

mi a f@szért

jó nem azt mondom h milyen érettek vagyunk meg minden de 12-13-14-15 évesen barbibabákkal játszani...

b+ nekem az a véleményem h teljesen természetes h ha elkezdik érdekelni a fiúk

meg kéne érteni h egy 13 éves (legyen fiú vagy lány)elég nagy már ahhoz h kapcsolata legyen

14/f

ui: 1 éve nagyon boldog vagyok a barátnőmmel és nem "gyerekszerelem" ahogy ti okoskodó 16 17 évesek mondjátok...

aki meg idősebb az meg azért mondja mert irígy a mai fiatalokra(azaz ránk), hogy mi korábban megtapasztalhatjuk azt a jót amiért ti évekig gürcöltetek

2013. márc. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim válasza:
Csajszikám nagyon ciki az menj fel valami pedofil oldalra és rakasd meg magad;)
2013. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim válasza:
jézusoom:DDDD miért lenne ciki?:D
2013. aug. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim válasza:
szerintem az a ciki, hogy ok mar elveszotettek
2013. aug. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim válasza:

hallod b+ xd belehaaalsz xd,


te jó ég


de egyp nálunk is ez van, h bementem 11 éves korosztályhoz akk kérdezték nővérek h ki szűz még, és ott susognak h (deezolyan nagyon ciki)



hát b+ xd

2013. aug. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim válasza:
Menj házit írni,pakolj be... Aztán küldd el azokat a r*bancokat.
2015. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim válasza:
En nem ertek egyet par elottem levovel. 20-30-40 eves korban sem ciki szuznek lenni?😂 ne rohogtessetek mar....14/L vagyok es 11 evesen az is ciki volt ha meg valaki nem smarolt. Van egy baratom 14/F kicsir kesonero tipus es amikor megkerdezte hogy jarnek e vele elso kerdesem az volt hogy smarolt e mar. Ahogy mondta hogy nem rogoton mehetett a jo budos p*csaba. Nekem azt senki ne mondja hogy 20 evesen nem ciki szuznek lenni mert ez nem igy van. Hanyszor hallja az ember nap-mint-nap azt hogy "te 40 eves szuz leszel" aztan meg jokat rohognek rajta. Emberek ebreszto ez a 21.szazad itt mar nem az van mint az "oskorban". Alairom hogy 13-14-15 evesen meg nem kell szexelni de ha valaki ugy erzi hogy neki most erre van szuksege akkor legyen...nem kell rogton ellensegesnek lenni valakivel azert mert fol tett egy nyomorult kerdest. El kellene magyarazni hogy -mit? - miert? es hogyan?...😉👊👌
2016. márc. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim válasza:
(srryka a helyesirasi hibakert)😄😃
2016. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim válasza:
Utolsó: én a helyedben már jó mélyen a föld belsejébe ástam volna magam. Szorrika
2016. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!