Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az gáz, ha 20 éves vagyok és...

Az gáz, ha 20 éves vagyok és még mindig szűz?

Figyelt kérdés
Ráadásul egy barátom sem volt még! :(
2012. szept. 28. 10:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Azt tudnám tanácsolni, hogy mondjuk kérd meg a barátnőidet, ismertessenek össze fiúkkal az ő baráti körükből, vagy menjetek el valahová közösen, ahol ismerkedni tudsz. Másik lehetőség lehetne valamilyen hobbi, ami kapcsán társaságban mozoghatsz. Járj koncertre, színházba, moziba, könyvtárba, uszodába stb., ha megteheted, sportolhatsz is. Vagy hát nem tudom, hogy suliba jársz-e még, vagy dolgozol, ott is ismerkedhetsz.

Egyébként van valamilyen lelki oka is annak, hogy ebben a helyzetben vagy? Szorongás, félelem, bizalmatlanság, önbizalomhiány stb.? A fiúkkal milyen (volt) a viszonyod, voltak-e haverok, tudtál-e közvetlen lenni velük, vagy mondjuk inkább zavart a jelenlétük? Próbáltak-e valaha közeledni hozzád, és ha igen, akkor mit éreztél, hogyan reagáltál? Nem akarok indiszkrét lenni, és nem kell ilyesmikre válaszolnod, ha nem akarsz, csak segíteni szeretnék.

2012. szept. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!