Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az gáz, ha 20 éves vagyok és...

Az gáz, ha 20 éves vagyok és még mindig szűz?

Figyelt kérdés
Ráadásul egy barátom sem volt még! :(
2012. szept. 28. 10:08
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Mindig az van, hogy kiszemelnek maguknak egy áldozatot és azt kezdik el piszkálni! Volt már olyan is, aki elköltözött a városból miattuk! Most félek én vagyok a következő áldozat! :(
2012. szept. 28. 18:18
 12/21 anonim ***** válasza:

11:58


munka, család, barátok, hobbi, stb. Bár tudom a szexmániásoknak, meg a kapcsolatfüggőknek csak 1 cél lebeg a szemük előtt. Mindenit megdugni illetve kapcsolatban lenni ha az egy rakás sz@r akkor is.

2012. szept. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Én 22 évesen vagyok szűz, de magasról teszek rá, hogy mások hogyan vélekednek róla.
2012. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ne is foglalkozz az ilyen szemétláda bagázzsal.
2012. szept. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kapcsolatfüggő, de ha nem tudsz normális választ adni, akkor inkább ne is írj!
2012. szept. 28. 20:11
 16/21 anonim ***** válasza:

Ha nagyon félsz attól a bagázstól akkor kérj meg egy jó fiú havert,hogy néha menjen fel hozzád.Akkor beszélgettek tvz-tek.

De látják,hogy feljár hozzád valaki

2012. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Ez nem rossz ötlet! Kipróbálom! Köszönöm! :D
2012. szept. 28. 20:33
 18/21 anonim ***** válasza:
nincs mit :)
2012. szept. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem gáz, viszont lassan nyitnod kellene a fiúk felé, ha idővel kapcsolatot akarsz. Egyrészt belekerülsz egy ördögi körbe, egyre inkább nyomasztani fog az, hogy már x, x+1 stb. éves vagy, mégsincs senkid, és mi lesz, ha kiderül, egyre inkább görcsölni fogsz az ilyesmin, ami oda vezet, hogy nehezebben fogsz tudni ismerkedni. Másrészt meg egyre nehezebb lesz válogatnod, sok fiú talál majd magának valakit, megházasodnak, te meg majd várhatsz, hogy hátha rád talál valaki. Most még nem késő, tíz év múlva már majdnem az lesz, vagy legalábbis sokkal nehezebb. Az csak "tüneti kezelés", hogy felhívsz valakit filmet nézni, a lényegen viszont nem változtat. Amúgy az emberek többsége sajnos úgy működik, hogy ha egy bizonyos életkor fölött valakinek nincs partnere, akkor azt mondják róla, hogy biztosan van valami baj vele. (Ez részben igaz, állhat a háttérben önértékelési, kommunikációs stb. probléma, ami miatt nehezebben megy a párválasztás, viszont másrészről meg ott a társadalmi nyomás, hogy egy adott életkoron túl már "illik" valamiféle tapasztalattal rendelkezni, és ha ez nincs meg, akkor lenézik az illetőt.) Kezdj el élni, ismerkedni, előbb-utóbb biztosan lesz barátod. Persze ha nem akarsz senkit, akkor nem kell belevágnod, egyedül is le lehet élni egy életet, ez a te döntésed. De ha akarsz egy társat magadnak, akkor valamit lépned kell, a saját érdekedben.
2012. szept. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
És mit tanácsolsz? Hogyan léphetnék? Sajna a baráti körömben nem igazán vannak fiúk.
2012. szept. 29. 14:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!