Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 24 éves szűz fiú vagyok ....

24 éves szűz fiú vagyok . Lesz nekem csajom?

Figyelt kérdés
Ha helyzet az hogy 24 éves vagyok és szűz. Nem a külsővel van a gondom. meg már randiztam is lányokkal. de tovább nem jutottam el. én nem tudom azt mesélni hogy több hónapos vagy több éves kapcsolatom volt. Meg mondták nekem hogy rosszul ismerkedek. Unalmasnak és komolynak mondanak. Pedig én is tudok nevetni és is tudok viccelődni és sok mindenről beszélni. Csak a helyzet az amikor írok egy lánynak hogy szeretnék vele találkozni vagy beszélgetni, akkor szó szerint levegőnek néznek van olyan is aki hülyének. Általában úgy kezdem szia mi újság ? vagy szia mi újság ? miket szeretsz csinálni ? vagy szia néztem az adatlapodat és elragadtál engem a szépségeddel stb stb sok verziót ki próbáltam. de nem lett belőle semmi. Most nem csak az lenne a célom hogy dugjak és ott hagyjak egyből valakit. Mondjuk attól függ hogyan alakul. Azt is mondták lexikális vagyok. meg hogy nincs szexuális kisugárzásom. Pedig sokat beszélek a lányokkal. De az is baj hogy én csak barátkozok. nem térek rá egyből a lényegre.
2012. szept. 18. 01:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Amiket írtál azok nagyon szar dumák. Ha ez maradsz, akkor is lehet csajod de inkább nem mondom milyen. Változz meg
2012. szept. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
persze hogy lesz csajod, csak órabérben fog veled lenni.
2012. szept. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
53%

Fuuu annyi jó van benne, h te legalább felismered félig, h a stílusod gáz.

Valamiért van ez a réteg, ami olyan szűzfiúkból áll, akik főnyereménynek érzik magukat, mert nem isznak meg cigiznek meg bla bla.

Közben meg szandál+zokni kombó, totál nulla kommunikációs készség, aztán csodálkozik, h el van hajtva, mert.idétlen.

2012. szept. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 VVMMvvmm ***** válasza:

Látom félsz a csajoktól! Ezt ők egyből kiszagolják.

Mindez azzal jár, hogy fölénybe kerülnek veled szemben és

alábecsülnek.Sajnos a nők azonnal megérzik ha egy férfinak

tele a gatyája!

2012. szept. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Minden meg vagyon írva a csízióban. :)

Kockázat nélkül semmit sem nyerünk. Alapszabály.

2012. szept. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én a helyedben többször mennék társaságba, emberek közé, a számítógépes próbálkozások helyett.


Hamarabb jóllaksz egy étteremben, mint ha a neten nézegeted a kajákat.

2012. szept. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Nem a külsővel van a gondom"


Hát neked lehet nincs de a csajoknak van


Ugyan már mennyi bunkó parasztnak vannak női,nem hiszem hogy az ismerkedési módszereddel lenne a baj.Az nem baj amikor a csajok kérdezik hogy mi újság?Különben is az elején mivel kezdjen az ember,nyisson témát a második világháborúról vagy mi?Mintha olyan sok értelmes nő lenne akikkel el lehet normálisan beszélgetni...

2012. szept. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szövegekkel írnak rám én se válaszolok. Mondjuk én sose voltam oda az ilyesfajta ismerkedésekért, én jobban szeretek úgy megismerni valakit ha egy ismerős, barát..stb bemutat. Lógunk páran együtt, beszélgetünk, megtudunk egymásról dolgokat és ha megvan a kémia akkor kettesben is találkozunk. Esetleg próbáld meg te is hasonlóan, lehet hogy jobban fog menni.
2012. szept. 18. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Ha mindent úgy csinálsz mint eddig, akkor az eredmény is pontosan az lesz, mint eddig ;)

Gondolom ezen nem lepődsz meg.

2012. szept. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem aki ennyi idős létére nem volt nővel, annak bizony már késő, és mehet prostituáltakhoz. Nálam is hasonló a helyzet, csak én inkább nem ismerkedek a nőkkel, mert tudom, hogy semmi esélyem náluk. Egyszerűen sz*rok vagyunk ehhez, szóval vagy egyedül halunk meg, vagy fizetünk a testi örömökért.
2012. szept. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!